Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×
nicku1

Co byś chciał(a) zobaczyć na naszym serwerze?

Rekomendowane odpowiedzi

nicku1    44
45 minut temu, Whiskas napisał:

Co z tym serwerem, bo chce zobaczyć wasze wypociny. :D

Chciałem zobaczyć czy już jest dostępna funkcja Community na YouTubie i wstawić, no ale albo jestem ślepy albo nie jest jeszcze dostępna dla wszystkich :/ Niedługo będą screeny na FanPage, więc warto obserwować naszego Fejsa :P

• Lubię to! 2
  • Zabawne! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Mati7890    0

Ja osobiście nie wiem,czy wolałbym grać na freebuild z  piaskownicą,tartakiem itp.. czy czysto survivalowej rozgrywce. więc i jedno,i drugie.
mówiąc ''jedno i drugie'' mam na myśli darmowe tartaki,kopalnie tylko z kamieniem,żelazem i węglem oraz jakąś piaskownicę do gliny,piaskowca itp.. a inne-z redstone, diamentami  i drogimi materiałami typu Purpur byłyby tylko dla graczy wyróżnionych aka VIP. reszta niech idzie kopać na mapę survival,która by się regenerowała raz na 3 dni.

Inna sprawa to małe dodatki dekoracyjne do działek. mam tu na myśli sporą listę główek (to chyba plugin HeadBase,nie wiem),jakieś meble z niewidzialnych Armor Standów itp...

no i dodałbym fakt,że VIP byłby do kupienia do wyboru albo za walutę serwerową na kilka dni ,albo za parę złotych (symboliczne 5zł,może 10) SMS-em NA ZAWSZE :) przecież administracja musi z czegoś utrzymać maszynę ,no nie? 

ewentualnie serwerowa baza skinów,żeby np.podczas nagrywania Machinimy jedna osoba mogła używać kilku skinów podczas jednej sesji nagrywań  :nowe:

więcej nie mam pomysłów.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
DawidHard    2

Ja osobiście nie lubię na freebuildach piaskownic, tartaków (chyba że zwykły lasek z wyznaczonymi miejscami na sadzonki, to jest nawet fajne) i innych miejsc tego typu. Wolę klasyczne wydobywanie surowców, no ale to kwestia gustu :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
kprzk    4
Napisano (edytowane)

Przepraszam, że drążę temat, ale nie chce pozwolić na braki w zrozumieniu między mną, a kao (piszę to w przekonaniu że prace nad obecnym serwerem są martwe)

Koncepcja którą przedstawiłem nie ma na celu "dojenie graczy". Nie ma ona na celu zgarniania z nich banknotów NBP (w szczególności że przedstawiłem pomysł gdzie gracze bez przelewania waluty polskiej bądź wysyłania wiadomości SMS, będą w stanie otrzymać rzeczy które na normalnych serwerach kosztować rzeczywiście powinny). Proszę nie wsadzać palców do moich ust. Dziękuję.

Pograłbym sobie na takim starym serwerze, gdzie gracze- jak mewy- skrzeczą o działkę i błagają o wejście na PVP bo "ten kurła cziter haxuje", czy coś. Pogódźmy się z losem, że tak się nie stanie.

Założenia, które przedstawiłem, stworzyłem ze znajomymi w tym z jednym z bardziej zaangażowanych moderatorów starego fb, Golzebem. Postanowiliśmy postawić na funkcjonalność i stronę ekonomiczną serwera, pomimo tego że nasz serwer, którego nie skończyliśmy miał być zlepkiem kilku innych, nie tylko minecraftowych.

Założenia te były cały czas modyfikowane, i prawdopodobnie jeszcze będą. Jak nam się zachce.

Stary freebuild nie wróci. Cała stara ekipa nie wróci. Pogódźmy się z tym i uruchommy od nowa freebuild.

Bo pograłbym sobie a nie mam co robić po pracy.

Edytowane przez kprzk

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
nicku1    44
3 minuty temu, kprzk napisał:

piszę to w przekonaniu że prace nad obecnym serwerem są martwe

były przez jakiś miesiąc :xxx Ale! Właśnie trwają prace aby już dokończyć serwer i są już ustalane sprawy które umożliwią otwarcie serwera. Dziękuje wszystkim za odpowiedzi w temacie, niektóre zmieniały trochę mój pogląd na tworzenie tego serwera. Temat już zamykam, mam nadzieję że uda nam się otworzyć serwer w tym miesiącu ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
nicku1    44

** Wiadomość wygenerowana automatycznie **

Temat został przeniesiony do archiwum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.