Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×
netta7

problem z zakupieniem gry na PC

Rekomendowane odpowiedzi

netta7    0

Witam

proszę o pomoc, czy ktokolwiek miał podobny problem. Chce zakupić Minecrafta na PC za 100 zł ze strony minecraft. w celu weryfikacji adresu email nalezy potwierdzic adres klikając w link wysłany na maila. Nieststy po informacji ze link został wysłany żaden mail do mnie nie dociera. poniżej jest informacja że jeśli ten mail nie dociera należy kliknąc na niżej podana stronę. Otwiera się stronka Mojang gdzie tez pojawia się informacja że link weryfikacyjny został wysłany na mojego maila ale tez do mnie nie dociera. Sprawdzałam już maila jaki podawałam i jest poprawny. Proszę o pomoc lub ewentualnie namiary na kogoś kto zajmuje się rozwiązywaniem takich spraw. Pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Napisano (edytowane)

Sprawdź jeszcze raz tego emaila. Jak NApewno jest poprawny to napisz do supportu mojangu :) Tzn. na stronie minecraft.net masz w prawym górnym rogu taki przycisk pomoc a dalej to już sobie sam/a poradzisz :) Mam nadzieję że pomogłem jeśli tak to proszę o "Lubię to" :D

Edytowane przez Maciek Krzyżanowski

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
nicku1    46

Sprawdź jeszcze raz skrzynkę pocztową. Upewnij się że link aktywacyjny nie wpadł do skrzynki "Spam" bądź "Inne".

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta

Nowy wita Was ;-)

Dołączę się do tematu, miałem ten sam problem i e-mail weryfikacyjny przyszedł chyba po tygodniu.
Niestety po tym natrafiłem na kolejne schody :( - próbuję od wczoraj kupić pełną wersje gry poprzez minecraft.net oraz płatność kartą paysafecard - wpisuję tak jak należy nazwę gracza i kod karty doładowującej za 100zł i... i cały wczorajszy dzień wyświetlał się komunikat "Składanie zamówienia" :( dziś znów próbuję niestety dalej ten sam problem

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
nicku1    46
8 godzin temu, Adi_Minecraft napisał:

Nowy wita Was ;-)

Dołączę się do tematu, miałem ten sam problem i e-mail weryfikacyjny przyszedł chyba po tygodniu.
Niestety po tym natrafiłem na kolejne schody :( - próbuję od wczoraj kupić pełną wersje gry poprzez minecraft.net oraz płatność kartą paysafecard - wpisuję tak jak należy nazwę gracza i kod karty doładowującej za 100zł i... i cały wczorajszy dzień wyświetlał się komunikat "Składanie zamówienia" :( dziś znów próbuję niestety dalej ten sam problem

Wpisujesz kod w poprawne miejsce? Z tego co zauważyłem to wpisujesz kod w miejsce Kod prezentowy lub karta pre-paid. Nie można kliknąć w opcje płatności a potem w ten przycisk Zrealizuj kod???

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.