Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik."> Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik."> Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×

Rekomendowane odpowiedzi

MinPro7761    0

Siemka wczoraj grałem sobie na moim świecie i nagle zobaczyłem dziwną postać podobną do nulla lecz ta postać miała ręce w krwi i coś dziwnego na twarzy

Jak ktoś go też widział to proszę o odpowiedź

A tu macie jak on wygląda2016-11-19_17_04_43.png.510fd906e783f634e2e31158e53d8334.png

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
nicku1    46

Postać na pewno nie jest powiązana z nullem. Miała może jakieś zachowania? Albo spotkałeś na serwerze swojego kolegę na AFKu  ;) 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MinPro7761    0

Po 1. nie byłem na multi po 2. nikt nie miał AFKa po 3. nie wiem co to było przypominało nulla a po 4. Wogle nie wiem co się stało że coś takiego znalazłem nie miało to nad sobą nicku ale nie widać bo z strachu kliknołem Przed F2 F1 i dla tego nie widać rąk ani nic innego grałem na creative dla tego mnie nie atakował

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jasiexex43    1

No wiesz... jeśli miał krew na rękach to kogoś zamordował (:)). Ale wracając do tematu może to był jakiś zły (jeśli miał krew na łapach [no co to ty tak uważasz !]to raczej zły) wysłannik nulla. ALE skąd mamy wiedzieć, że to nie jest twój skinalek na F3 i na F1??? Przecierz nikt się jeszcze z nim nie spotkał.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
MinPro7761    0

Właśnie nikt go nie spotkał a z herobrine było tak samo 1 osoba go zobaczyła zrobiła temat i ciągle go usuwali aż wkońcu dostał wiadomość od typa który też go widział i jakoś tego może też ktoś zobaczy ale to jest dość żadkie aby był na powieszchni zwykle null jest pod ziemią bo ciężko go zobaczyć

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jasiexex43    1

wiesz jeśli ma to coś związanego z nullem to czas abyś się o nim czegoś dowiedział tutaj...   RoxMb pozdrawiam

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jasiexex43    1

TAAA mówisz że miałeś F1 WSZYSTKO SIĘ ZGADZA! Nie było widać twojej ręki bo miałeś f1, nie atakował cię BO TO BYŁEŚ TY!, nie miało nad sobą nicku BBBBBOOOOO TTTTOOOOO TTTTTYYYYY!!!!!!!

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jasiexex43    1
Dnia 3.02.2017 o 16:49, jasiexex43 napisał:

TAAA mówisz że miałeś F1 WSZYSTKO SIĘ ZGADZA! Nie było widać twojej ręki bo miałeś f1, nie atakował cię BO TO BYŁEŚ TY!, nie miało nad sobą nicku BBBBBOOOOO TTTTOOOOO TTTTTYYYYY!!!!!!!

tak w ogóle to widać, że to ty bo patrzył się na ciebie i był z IDEALNEJ odległości od kamerki. Jak już chcesz nastraszyć fomurowiczów, to przed zrobieniem screena przełącz FOV na "quake pro" (;]).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
KotBlack    3

Nowego nulla nie ma, a byłeś na f1. Null jest ciąge taki sam i nie atakuje w Polsce.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
jasiexex43    1
Dnia 3.02.2017 o 16:49, jasiexex43 napisał:

tak w ogóle to widać, że to ty bo patrzył się na ciebie i był z IDEALNEJ odległości od kamerki. Jak już chcesz nastraszyć fomurowiczów, to przed zrobieniem screena przełącz FOV na "quake pro" (;])

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Kablowiec
      [b]Czy Herobrine nadal istnieje w grze na SinglePlayer? Widziałem go przez okno, wyszedłem z domu, podbiegłem pod okno i już go tam nie było... Liczę na szybkie odpowiedzi. Ja wiem, że to była podmieniona tekstura drzwi lub czegoś innego, ale Notch pisał na Twitterze, że Herobrine nigdy nie istniał! Proszę was, wytłumaczcie mi to[/b]