Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link. Plik .nbt:Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link."> Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link. Plik .nbt:Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link."> Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×
kaplok

Domek 8x8 - Minecraft [1.10] +plik .nbt

Rekomendowane odpowiedzi

kaplok    2

Oto mój nowy domek 8x8 (No, prawie bo z jednej strony jest plus 1 kratka na balkon). Starałem się uczynić go nowoczesnym, oceńcie jak mi wyszło.

Jako że w

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Plik .nbt:

Edytowane przez kaplok

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez DDaNisPL
      Majnekrafty.pl:

IP: Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Sklep: Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

TeamSpeak3: ts.majnekrafty.pl
      Discord: Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

WWW(w trakcie prac): Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Usługi w sklepie:
      Ceny zaczynają się od 2,49PLN.
      Voucher na 5PLN - WAKACJE2017

(Rekrutacja otwarta podania można pisać na naszym forum)

//poprawiam tagi ~ VenomPCPL

• Przez Cowoskyy
      Co oferuję serwer?
      Rozbudowana ekonomia – rozbudowany sklep u villagerów, system wydropiania pieniędzy z mobów lub graczy, możliwość zdobycia pieniędzy z licznych EVENTów oraz wiele więcej! Możliwość zakupu rangi “VIP”, dzięki której otrzymujemy wiele ciekawych opcji i użytecznych komend! Ulepszony system PVP – widoczność życia, zmniejszona liczba cheaterów. Wiele Questów (w tym momencie około 30+) Gildie Administracja z 4 letnim doświadczeniem Sto slotów (+sloty dodatkowe dla VIPów) Brak lagów Normalny survival- bez skrzynek, dropu z stone i tym podobnych. Brak faworyzacji PO WIĘCEJ INFORMACJI ODWIEDŹ NASZĄ Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Informacje techniczne:
      IP SERWERA: mlserver.pl
      STRONA WWW: Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

WERSJA GRY: 1.10
      TYP SERWERA: SURVIVAL+GILDIE

-Mineland Team          

• Przez hagz
      Posiadam teren na pewnym serwerze na którym gram. Ma on wymiar 23x23, plus można coś dobudować przed czy obok bo jest on w połowie wiszący, przylega do góry. Wykonałem już podstawę z stone bricków, ale nie mam pomysłów na dalsze etapy oraz na sam rozmiar. Jeśli ktoś ma jakieś pomysły, filmy na youtube czy inspiracje to zapraszam do podzielenia się nimi
    • Przez Ronnon78
      Cześć, od długa hostuje u siebie serwery. Mam też swój dla zamkniętej grupy graczy. Teraz mam też swoją paczkę modyfikacji (
      ). Chciałbym aby każdy mógł wejść na serwer i spróbować zagrać itp. Potrzebuję systemu uprawnień pod 1.10.2 ktoś coś słyszał? widział? Przegrzebałem net i wygląda to kiepsko. Pomożecie ? Ronnon78
      Freecube!