Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik."> Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik."> Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×
JPziom

saves SkyBlock JPziom

Rekomendowane odpowiedzi

rafiob    0

A mógłbyś więc o niej powiedzieć. Oraz dac skan ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Kaivien
      Szukam rzetelnego budowniczego, który pomógłby mi w budowie na moim serwerze od zera.

=============================================================================

Wymagania:
      - 14+
      - Mikrofon
      - Oczywiście umiejętności w budowaniu
      - Ogarnianie WorldEdita (Niekonieczne, jeśli naprawdę ładnie budujesz :D)

Gwarantuję:
      - Zgraną i miłą ekipę
      - Wielogodzinną grę, nie tylko w Minecraft
      - Pomoc w budowaniu od innych
      - Ufność w dawaniu permisji

Kontakt:
      Steam - www.steamcommunity.com/id/Kaivien
      Discord - Kaivien#2211

• Przez Kacan
      Event Świąteczny aktywny od 19 Grudnia do 19 Stycznia!

Zapraszamy!

IP: go2play.pl
      IP: go2play.pl
    • Przez karlos00
      Cześć, mam pytanie. W folderze saves, oprócz folderów z mapami, jest także sporo innych plików, głównie .json. Co robią te pliki?
      Zastanawiam się nad tym pod takim kątem, źe chcę skopiować mapę, żeby ją mieć na komputerze w innym miejscu. Żeby mieć 2 takie same mapy, jedną w zapasie. Tą mapę, która jest w folderze saves, chcę zmienić, i stworzyć na jej podstawie inną mapę. I teraz pytanie, czy tamta mapa na pewno jest zachowana w całości i wszystko jest ok, jeśli skopiowałam po prostu folder z nazwą tej mapy. Bo właśnie trochę się boję, że te "luźne" pliki w folderze saves coś robią, bo po co by tam były. Czy ktoś orientuje się w tym temacie?
      Z góry dzięki!