Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×
Defilalil12

Serwer RP - poszukiwania!

Rekomendowane odpowiedzi

Defilalil12    0

Witam wszystkich bardzo serdecznie. Planuję założyć serwer RolePlay, na podstawie książek, filmów, czy - po prostu czegoś ciekawego. Szukam na start ekipy osób, jednak dość sporej bo jednak taki projekt niesie za sobą spore wymagania które jesteśmy w stanie pokonać wyłącznie wspólnymi siłami! Dokładną tematykę serwera uzgodniliśmy. Głównie chodzi mi po głowie pomysł na serwer oparty o książkę "Niezgodna". Oczywiście nie obejdzie się także bez innych pomysłów administracji, których autorzy będą nagradzani, jeżeli ich pomysły zostaną wykorzystane. Jak na razie mam sporo pomysłów które ustaliłem z pewną osobą, na dniach pojawi się różnież tutaj link do strony naszego serwera. Poniżej natomiast umieszczam informacje o tym jakich osób potrzebuje do projektu.

- Budowniczych (wiele osób) + UWAGA!!! NALEŻY ZNAĆ CAŁĄ MAPĘ Z FILMU/KSIĄŻKI "NIEZGODNA!!! Nie od dziś wiadomo, że Minecraft jest w grą gdzie gracz może dać popis swoich umiejętności dzięki budowaniu. Mapa ma być cała autorska, pomysły na lokacje będą wasze - czyli budujecie co tylko przyjdzie wam na myśl, byle zbudowany przez was obiekt był rzeczą pasującą do reszty miasta.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jqmey    17

** Wiadomość wygenerowana automatycznie **

Temat został przeniesiony do archiwum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.