Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×
HyBuild

[Potrzebuję] Skina dla Zaawansowanego Budowniczego

Rekomendowane odpowiedzi

HyBuild    0

Witam! potrzebuję skina dla Doświadczonego budowniczego który buduje Lobby.

Nie potrzeba tu informacji. Poprosił bym linki do stron , Linki download itd.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
HyBuild    0

-_- "Doświadczonego budowniczego który buduje Lobby"

Widzę , że nie zrozumiałeś mojego tematu.

Nie interesują mnie jakieś stivy i inne gówna z Bobem Budowniczym -_-

Ps . Nie udzielaj się lepiej w moich tematach bo korzyści mi żadnych nie przynosisz  :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Kot Garfield
      Kiedy tworzę skiny z przezroczystymi przestrzeniami i odpalam je na Minecraft te mają czarne przestrzenie!
      U znajomych natomiast nie ma takiego problemu!
      POMOCY!!!

• Przez M1Chh4l
      Czółko! Jak w tytule szukam osób chętnych do pomocy przy budowaniu serwera w realiach Drugiej Wojny Światowej. (Osoby które się zgłoszą, będą mogły otrzymać informację na czym będzie polegał tryb.)
      Co zaoferuje?:
      »  Serwer Discord,
      » Płatny hosting,
      » Forum,
      » Miłą atmosferę,
      » Dobrą zabawę,
      » Rangę na serwerze,
      » Ciekawy pomysł na rozgrywkę

Czego oczekuję?:
      » Kultura osobista,
      » Chęci do pracy,
      »  Posiadanie Discord'a
      Proszę o zgłoszenie się w wiadomości prywatnej.
    • Przez Acemen ;p
      Nazwa i opis projektu/serwera: Serwer z minigrami minecraft wersja 1.8-1.12.2 Oczekuję: Zaangażowania w życie serwera, umiejętności pracy w zespole, cierpliwości, opisz swoje umiejętności potrzebne wg Ciebie do sprawowania wybranej funkcji Oferuję: Rangę na serwerze, nie porzucenie serwera np po miesiącu jak to bywa z różnymi serwerami typu EasyHC, szacunek ze strony ekipy serwera ale działa tu zasada oczekujesz szacunku okazuj go sam. O mnie: Siema jestem Acemen serwerami minecraft zajmuję się od 4 lat zdobywając doświadczenie aby w końcu stworzyć własny serwer. Znam języki programistyczne takie jak: Java, HTML, PHP, CSS, JavaScript. Kontakt: Po przez komentarze pod tym postem lub przez formularz na stronie Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
      Wygląd podania: Nick: Wiek: Ranga: Opis siebie:
    • Przez _Lotheru_
      Witam, mam 12 lat i poszukuje budowniczego na mapę opartą na komendach. Wymagania: Wiek:12+, kultura języka. Dziękuje.
      KONTAKT: LotheruYT@gmail.com
    • Przez TheWiktorS_PL
      Witam jestem Wiktor. Przypominamy o trwającej rekrutacji na budowniczego na nasz serwer parkour. 
      Na pierwszym miejscu jesteś Ty i Twoja wyobraźnia, a tego nie zastąpi Ci żaden World Edit i inny plugin wspomagający budowę i edycję terenu. Jak potrafisz tworzyć pomysłowe, ładne i ciekawe mapki parkour w różnym stylu i chciałbyś nam pomóc to zapraszamy!
      Wymagania:
      Umiejętność obsługiwania WorldEdit i VoxelSniper Co najmniej 12 lat (są wyjątki) Umiejętność budowania ręcznie Chęci do budowania Posiadanie konta discord Jeśli spełniasz wszystkie wymagania zgłoś się do mnie na discord: TheWiktorS_PL#0414