Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link. Dopiero zacząłem nagrywać i wrzuciłem pierwszy filmik. Będę w nim tworzyć nowe projekty i grać na starym Minecraft Alpha. Mam nadzieję, że wam się to spodoba. Bardzo ucieszyłbym się gdybyście skomentowali mój odcinek oraz ..."> Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link. Dopiero zacząłem nagrywać i wrzuciłem pierwszy filmik. Będę w nim tworzyć nowe projekty i grać na starym Minecraft Alpha. Mam nadzieję, że wam się to spodoba. Bardzo ucieszyłbym się gdybyście skomentowali mój odcinek oraz ..."> Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×
PySSeK

Zagrajmy w Minecraft z PyssKiem

Rekomendowane odpowiedzi

PySSeK    1

Cześć

Chciałbym was zaprosić na mój kanał

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Dopiero zacząłem nagrywać i wrzuciłem pierwszy filmik. Będę w nim tworzyć nowe projekty i grać na starym Minecraft Alpha. Mam nadzieję, że wam się to spodoba. Bardzo ucieszyłbym się gdybyście skomentowali mój odcinek oraz ocenili w czym mógłbym się poprawić.

Zapraszam !!! ;)

Edytowane przez PySSeK

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nuk0r    43

znowu minecraft. nie tworzycie nic nowego, zrozumcie, że na mc się nie wybijecie.

troche kreatywności, znajdźcie jakąś fajną grę, coś na steamie powiedzmy i to nagrywajcie.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.