Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×
TheMichal3210

[PACZKA] 1.6.4 MichBox - Przygodowa paczka modyfikacji [około 60 modów [instalator] [launcher]

Rekomendowane odpowiedzi

michboxlo_ersnaqq.png

Cześć,

Niedawno stworzyłem swoją własną paczkę modyfikacji do minecrafta 1.6.4
Mody dobierałem, tak, aby nie było łatwo i trudno. W paczce mamy do dyspozycji około 60 modów. Rozgrywka jest jednocześnie łatwa i trudna. Do paczki napisałem również swój instalator, więc nie powinno być problemów z instalacją paczki, pozatym jest również launcher, który pozwala, że tylko kilka kliknięć dzieli Cię od świetnej zabawy smile.png

Jest to moja pierwsza paczka, więc przepraszam, za wszelkie błędy występujące w paczce. (o ile będą)

Zapraszam do obejrzenia moich zmagań z tą paczką smile.png

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Proszę o konstruktywną krytykę!

Warto też dodać, że autorzy następujących modów:
Mo' Creatures

WeaponMod

nie zezwolili na publikowanie owych modyfikacji w paczkach, z tego powodu jeżeli chcecie pograć

z tymi modyfikacjami musicie wgrać te mody do paczki ręcznie, wystarczy ściągnąć owe mody z

tych linków, a następnie wgrać je do folderu "mods", który jest w .minecraft, który znajduje się tam

gdzie zainstalowałeś paczkę.

MO CREATURES:

http://www.minecraftforum.net/topic/81771-172-mo-creatures-v620-with-ents-and-moles/

SKAN:

https://www.virustotal.com/pl/file/142688e9c2202c2f495774eae8b76ff6fb6dcc8f8466f5dc1df78f7e0c0eedfd/analysis/

WEAPON MOD:

http://www.minecraftforum.net/topic/211517-172forge-balkons-weaponmod-v114/

SKAN:

https://www.virustotal.com/pl/file/566230f9a4345a147bbd54272defb7180451208981e6d08796250674299ada8d/analysis/

________________________LISTA MODYFIKACJI_______________________

Optifine

CodEChicken Core
Not Enough items
Damage Indicators
More Health
Animation API
BattleTowers
BuildCraft
Rei's minimap
Crossbow Mod 2
CustomSpawner
DynamicLights
Legendary beasts
GalacticCraft
GoblinsMod
MutantCreatures
RuinsMod
SimpleOres 2
RedstonePaste
TT2 Teleporter
ThaumCraft
Weather & Tornadoes
Backpack mod
Minions mod
MettalUrgy 2
KeithyUtils
InventoryTweaks
The Camping mod
BetterDungeons
GasesMod
Matmos
Twilight Forest
Too much tnt
Simply Jetpacks
Minegicka II
Thermal expansion

TerraMine

________________________Jak zainstalować?_______________________

Instalacja jest naprawdę bardzo prosta. Paczka działa dla systemów 32, jaki i 64-bitowych.
Jeżeli nie chce wam się czytać tutaj, zawsze możecie wejść w plik "jak używać" w folderze "Notki informacyjne", który znajduje się tam gdzie zainstalowałeś paczkę.

1. Pobierz instalatora paczki z głównej strony owej paczki (Link niżej)
2. Uruchom instalatora i zainstaluj paczkę.
3. Uruchom launcher plikiem .bat (podczas instalacji możesz wybrać opcję, aby
utworzył ci się skrót na pulpicie - to jest właśnie ten plik)
4. Wciśnij "Setup", a następnie w "configuration" wybierz "MichBox"
5. Jeżeli w pierwszej z linijek "Minecraft.jar" jest napisane "Not Found", to w
"Environment" rozwiń listę i wybierz wersję "1.6.4", a następnie ponownie rozwiń
tę samą listę i wybierz "1.6.4 Forge itd." (tak jak było na początku)
Teraz tam gdzie było "not found" powinno być "1.6.4", czyli jest dobrze.
6. Zapisz zmiany przyciskiem "OK".

Teraz:
Jeżeli masz premium to normalnie wpisujesz swój login i hasło i paczka się włącza,
(nie ma keyloggera) jeżeli się boisz to zrób tak jak gracze non-premium

Jeżeli masz non-premium w "Username" wpisz swój nick jaki chcesz mieć,
a w "Password" wpisz byle co. Kliknij "Login", a następnie "Play Offline"

Gratulacje paczka się poprawnie uruchamia, a ty ją poprawnie zainstalowałeś smile.png

________________________DOWNLOAD_______________________

Wszelki download paczki, wszystkie wersje paczki, changelog znajdziecie na
stronie paczki:

http://mich-box.blogspot.com/
SKAN:

http://s4.ifotos.pl/img/skanjpg_erswxae.jpg

_______________DOWNLOAD MULTIPLAYER_______________

-WKRÓTCE-

_____________________________SCREENY______________________________

INSTALATOR:

scr1jpg_erswnpe.jpg

scr2jpg_erswnps.jpg

LAUNCHER:

scr3jpg_erswnhs.jpg

scr4jpg_erswnhq.jpg

Mam nadzieję, że paczka wam się spodoba smile.png
Niedługo będą pliki serwerowe, więc spokojnie będziecie
mogli pograć ze znajomymi biggrin.png

Edytowane przez TheMichal3210

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
-MaX-    0

Świetne moby, nie lubię tego na zwierzęta to usunę (żart). Mam nadzieję, że zrobisz 2 mod, z owcami(kurami kolor?)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez staswalle
      Witajcie!
      Ostatnio odkryłem tajemniczy blok o ID 36. Na minecraft wiki nazywa się właśnie "Blok 36".
      Pierwsze co zrobiłem to zacząłem z nim testować. Udało mi się ustalić, że:
      Jest niewidzialny [po prostu go nie widac] Jest blokiem niesolidnym [np. przepuszcza światło, da się przez niego przejść] Nie da go się zastąpić innym blokiem [tak jak na przykład powietrze, woda, lawa ,trawa] Gra traktuje go jako tzw. entity [ergo, nie jest tak naprawde blokiem] Jest ktoś chętny by trochę poteoryzować, czemu wogule istnieje itp. ?
    • Przez banapi
      Chciałem wbić na mineplex.com a tu komunikat sesja wygasła! Spróbuj ponownie uruchomić grę. ja mam grę kupioną więc stosuje się w ich zalecenia! i dalej to samo!
    • Przez margonem1001
      Hej dzisiaj stworzyłem swój server w minecraft z bukkitem , jedyny plugin jaki dałem to world edit i gdy odpaliłem server i wszystko zrobiłem w plikach to udało mi sie dołączyć do servera.
      Kiedy dołączyłem okazało się ze inni gracze mają ogromny ping powyżej 3000ms i jeszcze crashuje mi server co chwile przez co nie moge grać
      Jak coś za bardzo się nie znam na robieniu takich serverów , oglądałem pare poradników i dzieki nim udało mi sie stworzyć server
    • Przez PanWasidlo
      Witajcie, wymyśliłem ostatnio serię z minecrafta na yt pod nazwą "Powrót to przeszłości" w serii tej mam zamiar zwiedzić wszystkie wersję minecrafta od pierwszej alphy po najnowsze wersje. I teraz pytanie do was czy ktokolwiek z was chciałby oglądać taką serię? Dopiero zaczynam z Youtubem, próbowałem wcześniej ale nigdy nie udało się wybić. Ale uznałem, że czemu by spróbować raz jeszcze? Jeśli ten post narusza zasady regulaminu nie mam nic przeciwko usunięciu go. Jeśli kogokolwiek interesowała by ta seria zapraszam na mój świeżo założony kanał na yt:

• Przez YuumpEr pl
      Myślał ktoś kiedyś aby założyć drużynę w Mc i wziąć udział w turnieju? Mamy szanse dać początek nowej ery minectaft! 
      Jak miała by wyglądać rozgrywka:
      -druzyny po 3 os 
      -mapa typu the walls brak ściany z piasku otwarta mapa z dostępem do drugiej drużyny od początku rozgrywki  (podzielona na 2 części drużyna a i drużyna b)
      -moby do expa po obu stronach ,strategiczne punkty typu wieża,tartak itp. 
      -gracze zaczynają z pustym eq zbierają itemy mają jedno życie (po śmierci trafiają do lobby)
      -nad wszystkim czuwa admin (host)
      Jeśli macie jakieś pytania piszcie śmiało 😉