Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×
Gregowy

Szukam moderatora,admina,budowniczego

Rekomendowane odpowiedzi

Gregowy    1

Witam

Niedułgo planuje otworzyć serwer,lecz nie znam się na pluginach jedynie na-

czym się troche znam to budowa.Dlatego poszukuje ekipy.

O czym będzie serwer?

Planuje stworzyć serwer o survival-zombie,wszystko na wzór DayZ:

-Opuszczone Miasta

-Żadnych zasad

-Dużo,dużo zombie.

Poszukiwani ludzie:

-Budowniczy

-Moderator[Ktoś kto zna się na sprawach systemowych(pluginy itp.)]

Chętni pisać zgłoszenia pod tematem

lub na priv

• Zabawne! 1

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Quinz    16

Nie znasz się na prowadzeniu servera, pluginach, jedyne co potrafisz to budować, ale kolejny budowniczy musi być. Czyli praktycznie szukasz ludzi którzy wszystko zrobią za Ciebie :)

Pytanie retoryczne, na czym owy server stawiasz ?

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gregowy    1

Na serwerze nie trzeba wiele za wiele pluginów itp. Wystarczy zbudowanie kilku wiosek i opuszczonych miast.Ograniczenie kopania do 10 i spawnowanie się zombi i przedmotów w skrzynkach.Dla wszystkich zainteresowanych dam jutro ip.próbnego serwer i skype.A jak wszystko dobrze pójdzie zasponsoruje pierwszy miesiąc.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gregowy    1

Gdyby ktoś jednak zechciał dołączyć do ekipy tutaj jest

Mój skype:gregowy98

Hamachi(tymczasowo):MinecraftSerwer-Test hasło 1234

ip:serwera [ciach]

Wrazie potrzeby pisać na skype jesli wszystko dobrze pójdzie przeniose serwer na skype.

Jak serwer ma wyglądać

Jedna duża wyspa z jednym dużym miastem(wieżowce itp.)małe wsie,survival,ograniczenie kopania do -10,spawnujące się zombie,itemy takie jak jedzenie,broń itp.w odnawiających się skrzynkach.

Wersja serwera 1.7.4 ale mogę to zmienić

~Chormon

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Toddy    0

Siema.

Zgłaszam się na adma!

Ogarniam pluginy.

Jestem ogarnięty.

Mam 16 lat.

Mam premium.

Znam wszystkie komendy.

TS, Skype

Mój skype : michalkozlowski70

Mój nick w grze :

Toddy518

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jamesler    0

Witam. Jestem MrJameslen.

Wiek 13.

Imie Konrad

Pluginy? Dla mnie to nie problem miałem dużo dużo serwerów [1 minigames] i umiem bardzo dużo pisz na PW

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Jqmey    17

** Wiadomość wygenerowana automatycznie **

Temat został przeniesiony do archiwum.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez malanos9013
      Szukasz budowniczych na swój serwer ? Właśnie znalazłeś ! Spawny budujemy we dwóch , mamy po 16 lat , skype , ts , wszystko ogarnięte . Zbudujemy ci to co chcesz , zamek , miasto , opuszczone miasto , to co chcesz dla swojego serwera ! Staż w minecrafcie , 2 - 3 lata , budowaliśmy na 3 serwerach , dopiero zaczynamy . Jeśli chodzi o wątpliwości , damy ip serwerów i można sie zapytać o nasze umiejętności budowania :D . Kontakt z nami poprzez gmail mcbuilders13@gmail.com . Wynagrodzenie do ustalenia :D . Tak więc jeśli masz ochote zbudować całkiem fajny spawn pisz do nas , zajmiemy się tym ! :D