Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×
smilyweevil

Robocraft

Rekomendowane odpowiedzi

smilyweevil    0
Ostatnim czasem poznałem bardzo ciekawą grę o tytule robocraft.

O grze:
Robocraft jest darmową grą w wersji alpha stworzoną przez studio FreeJam. Budujemy w niej swój pojazd jeżdżący lub latający, którym będziemy niszczyć naszych przeciwników podczas starć na marsie (oraz wielu innych planetach w przyszłości). Sposób tworzenia pojazdów bardzo przypomina budowanie w grze Minecraft.

Zachęcam was do grania w tą gierkę ponieważ jest ciekawa ale i również ostrzegam, że to wczesna wersja gry i pojawia się wiele błędów z nią związanych.

Zainteresowanych grą zapraszam na stronę z poradnikami oraz informacjami na temat gry

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
matejss    0

akysz polactwo z tej gry! Zanim Polska wbila do tej gry bylo fajnie spokojnie bez lagow a teraz? WSZEDZIE SIEMA KTO PL, KTO OD (wstaw nick jutubera) i inne cebule.

Procz tego gra spoko. Obecnie ma syndrom tibii (gra spoko, spolecznosc gowno)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nuk0r    43
Fajna gra, tylko narazie jestem na etapie tworzenia statku.
Nie wiem jak odpowiednio ustawić silniki i pojazd zamiast latać ciągnie się po ziemi ;_;

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Nuk0r    43

Jeden odrzutowy dałem i tak się działo, potem usunąłem a i tak nie latał :/

Swoją drogą to nawet w newsach piszą że mnóstwo polaków zaczęło grać xD

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Miloszu_xd    171

Wbiłem wrogom na tyły (paradoksalnie, zrobiłem to jadąc samym środkiem mapy - lodowa #2), totalna rzeźnia z plazm - 5 fragów bez niczyjej pomocy, nawet nie zauważyli co ich niszczy. Do tego 3 przeciwnicy wykryci. Zespół oczywiście wygrywa, ja ledwo draśnięty... Nagroda? Taka sama jak wielokrotnie, za znacznie gorsze walki, gdzie co najwyżej ze 2 asysty się trafiały... I weź tu człowieku nie narzekaj na niesprawiedliwą ilość kasy za bitwy. :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.