Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×
MrBejkon123

Jakich potworków nie lubicie?

Rekomendowane odpowiedzi

VortaL    0

Lubić lubię wszystkie, ale najbardziej denerwują mnie pająki, które skaczą na gracza, to jest denerwujące. 2 mob to szkielet, który potrafi zrzucić się z jakiejś półki skalnej itd. 

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
radyjko    176

Lubić lubię wszystkie, ale najbardziej denerwują mnie pająki, które skaczą na gracza, to jest denerwujące. 2 mob to szkielet, który potrafi zrzucić się z jakiejś półki skalnej itd. 

Jeżeli chodzi o pająki to ja ci powiem, że nie są nawet w połowie tak denerwujące jak być powinny :D To są chyba najgłupsze ze wszystkich mobów, powinni nad tym popracować.

Nie. Zombie pigmeny są najgorsze. Żaden inny mob nie ma takiej siły i liczebności w jednym. A kto uważa inaczej ten chyba jeszcze w Netherze nie był :P

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Marti_    0

Ja nie lubię szkieletów - Próbujesz zabić, odpychają cię.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
radyjko    176

Czas na życiową mądrość:

14Albowiem każdy z nich jest równie potężny. 15Lecz i każdy ma słabą stronę. Kiedy odnajdziesz [ją], 16opracujesz taktykę która poprowadzi cię ku zwycięstwu.

Cytat oczywiście wymyśliłem sam :D

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Reemren    0

nie lubię Herobrine'a bo jego pliki są zawirusowane :( i mi kompa laguja a usunąć nie mogę :(

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
damek115    0

Ja nie lubię blaze'ow (nie wiem czy dobrze napisałem)   <----- Jakie to jest duże

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gabrysia28W    0

Ja nie lubię Slime'ów na trybie kreatywnym. Jest ich milion i wszystkie wchodzą mi do wioski (jedna z moich gier na kreatywnym polega na mieszkaniu w wiosce i zamknięciu Creepera o wdzięcznej nazwie "Creepuś" w małej zagrodzie. Bo Creepery to moje ukochane stworki!).

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.