Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×
guciokonda

Podanie guciokonda

Rekomendowane odpowiedzi

guciokonda    171
[color=#800080]Nick na TS3:[/color]guciokonda
[color=#800080]Nazwa kanału:[/color]Pustelnia guciokondy
[color=#800080]Powód:[/color] Potrzebuję kanału prywatnego ponieważ ostatnio rozpocząłem budowę Kremlu Moskiewskiego na serverze Aliquam i potrzebne mi miejsce gdzie będę mógł dyskutować razem z moją budowlaną ekipa bez niechcianych osób.

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość matejss   
Gość matejss
niech będzie - kanał już stworzony

[color=#008000]Akceptuje[/color]

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez matixrd
      Hej,

Wracam na YouTube, chcę tworzyć rózne cut scenki oraz nagrywać m.in. minecrafta, fortnite itp.

To moja pierwsza produkcja ocenicie?

• Przez Kociarz
      Siemanko! Widziałem, że ktoś niżej zareklamował swój kanał, więc może podzielę się swoją twórczością
      Obecnie mam prawie 1200 subskrypcji, nagrywam głównie MC, czasem także Simsy 4, niedługo także 2kę. Moje filmy są proste, bez zbędnych ceregieli - tak, jak to nagrywali dawniej obecni najwięksi youtuberzy. Znajdziecie u mnie serię m.in. SkyBlock z Cedentką, prezentacje różnych projektów (np. Świeżaki w Minecraft), czasami prezentacje modów lub przechodzenie mapek adventure. Ogółem staram się do każdego odcinka dosypywać szczyptę humoru, odrobinę kociego pazura i kociej sierści.
      W soboty zawsze odbywają się lajwy na których świetnie bawimy się z widzami. Współpracuję także z Cedentką oraz Skarabim, także na pewno zobaczycie ich na kilku moich odcinkach, oraz mnie - na ich kanałach! 
      Przepraszam, jeśli reklama nie jest wskazana - ale zauważyłem, że ktoś w temacie niżej również polecił swój kanał, także zrobiłem to i ja.

• Przez Matiigames
      Witajcie! Bardzo mocno zapraszam Was na mój kanał YT. Znajdziecie na nim wiele gier, vlogów i dużo poczucia humoru!
      Pamiętacie, że jak kanał Wam się spodoba i Chcecie być na bieżąco zostawcie po sobie ślad w postaci suba, łapki i komentarza.
      Od niedawna zacząłem zabawę z Minecraftem więc pomoc mile widziana
      Pozdro Matii!
    • Przez wertos97
      Cześć, szukam paru(nastu) osób w wieku 13-16 do wspólnej gry na w miarę dużym, bo 45 slotowym, serwerze. Jeżeli jesteś chętny(a) napisz w komentarzu: nick w mc, wiek i dlaczego chcesz z nami grać.
    • Przez Jakub Bulzacki
      Zapraszam wszystkich do przeczytania kilku linijek moich wypocin:)
      Witam nazywam się Jakub, ostatnio zacząłem się przymierzać do postawienia serwera mc, który byłby tak naprawdę czystą podstawką(jak na singlu). W związku z tym narazie orietuje się czy byliby chętni do takiego przedsięwzięcia. Najlepiej żeby były to osoby dojrzałe(ze względu na to iż nie będzie żadnych ograniczeń w modyfikacji struktur mapy: tych zbudowanych i tych wygenerowanych), które szanowałyby pracę innych, oraz byłyby chętne do wspólych projektów. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do kontaktu na pw.
      Pozdrawiam Jakub B.