Skocz do zawartości
Moderatorzy na forum poszukiwani! Dowiedz się więcej... ×
kiersnowski

Jaki jest twój ulubiony film?

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę ich jest, bo nie potrafię wskazać jednego ulubionego...

Hobbit, Władca Pierścieni, Incepcja, Odyseja Kosmiczna 2001 i 2010, Scott Pilgrim vs the World, Spirited Away, Star Trek, Pi, Riget (The Kingdom)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
KristoforoH    65

Kielecka Masakra Szlifierką Kątową, najlepsza produkcja niewiadomego pochodzenia, hmm... na pewno Faceci w Czerni, różne polskie filmy z okresu '70 - 2000 których nie będę  wymieniał bo jest ich zbyt dużo, Harry Potter, Iluzja, był też pewien film katastroficzny o huraganie i jakimś pastorze z żoną którzy wyłudzali pieniądze  czy coś takiego...

Edytowane przez KristoforoH

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
konrad11901    25
IluzJa, Hobbit, Szklana Pułapka, Duże dzieci, Harry Potter, Ja robot, i wiele innych...

PS: 50 post! Juhuu :) Edytowane przez konrad11901

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
rbi3run    2

wiadomo upodobania co do filmów sie zmieniają, aktualnie najbardziej mi sie podoba film pt. "Mgła" oraz "How High" :)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
Filippexus    0

Ja osobiście polecam wam film pt Zejscie oraz Zejscie dwa,to jest horror ale nie jest aż taki straszny,jedynie jeśli ktoś

ma słabe nerwy lub boi się krwi to może być torchę gorzej..ale tak oglądać w ciemnym pokoju w nocy - polecam! ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
tomiko9    0

Ja troszkę z innej pułki zacznę filmem ,,Siedem Dusz" ,pierwsze dwie części ,,Oszukać Przeznaczenie", ,,Strzelec", ,,Hitman", pierwsze dwa ,,Terminator-y", pierwszy ,,Królowie Ulicy", baśnie typu ,,Matrix" all części ;) i wiele,wiele innych,o których teraz zwyczajnie zapomniałem,lecz postaram się uzupełnić ten post w nie ;)

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta
gumji    45

OJCIEC CHRZESTNY! Drive, Miś, Dziewczyna z tatuażem, Jestem, The Notebook, Chłopaki nie płaczą, Psy, Czas serferów, Czeka na nas świat, Pusty dom, Mechaniczna pomarańcza, Romper Stomper, Forrest Gump, Cast away, Truman Show, Chłopiec w pasiastej piżamie, The reader, ... to te niezmienne... ale mam ich setki :P oglądać nie sapać :*

Udostępnij tego posta

Odnośnik do posta