Skocz do zawartości
Vegor32

Ban za x ray ?

Rekomendowane odpowiedzi

Vegor32    0
Witam ponownie.
Dzisiaj o godz. 15:26 kupiłem rangę Gold na 15 dni
gdy wszystko poszło umyślnie wszedłem na Minecrafta i spróbowałem się zalogować na minecrafta
pisze " Zbanowany za x ray" nie mam x raya a poza tym wczoraj nie byłem na minecrafcie
ponieważ miałem karę. -_- Proszę o odbanowanie rozumiem że to jakaś pomyłka
Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Guziec1    2
Mama ci dała bana bo oczami w nocy świeciłeś po suficie to pomyślała ze masz x ray XD

Ta wypowiedz ma charakter czysto humorystyczny nie ma na celu obrazy lub naruszenia dobra graczy oraz jego rodziny !!!

[color=#008000]Żeby mi to ostatni raz było. //Woozie[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Vegor32    0
Jeśli masz pisać takie głupoty to oszczędź sobie i nie ośmieszaj się.

Czy za kupienie golda dostaje się bana ? nie rozumiem !
Kocham ten serwer chodź ostatnio mnie zabijają wszyscy.....
Kupiłem golda najdroższego !
cały czas walczyłem na warp wojna nie wychodziłem na żadne wycieczki po surowce tylko zabijałem ludzi na warp wojna z kolegami
ni z tego ni z owego ktoś se wymyślił że mam x raya.... za co ? za zabijanie ludzi ? nie wiedziałem że jest taki mod....
Czemu wy banujecie kogoś bezpodstawnie chodź nie macie żadnych dowód tak ostatnim razem posiadałem X raya przyznaję się !
Ale jak mógłbym mieć x raya skoro nie chodziłem wogle do kopalni bo pomyślałem że to nie potrzebne ? zabiłem kogoś miałem itemy proste....
Jak mnie nie odbanujecie to poproszę o zwrot moich pieniędzy albo po prostu odbanujcie bo
po 1. Jestem niewinny.
po 2. Kupiłem golda i mam zamiar z niego korzystać.
po 3. by miło spędzić czas na waszym serwerze :lol:
Dziękuje za wysłuchanie i
Mam nadzieję że zostane odbanowany !
Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rafcio29_PL    0
Są dowody, że masz x-raya prosze:[url="http://forum.minecraft.pl/topic/8359-podejrzenie-o-x-raya-vegor32/"]http://forum.minecraft.pl/topic/8359-podejrzenie-o-x-raya-vegor32/[/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Vegor32    0
Zostałem odbanowany bo miałem range gold.... nagle znów zostałem zbanowany poproszę o unbana !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Vegor32    0
Ja chce unbana tylko z powodu Golda
Poprawię się mam już 2 ostrzeżenia wiem ale ktoś mi mówił że za 3 nie ma już odwołania kary do końca tylko już mam
odczekać karę przepraszam gracza PhilipNlol za kłótnię z ThemrRadzio Philip mam do ciebie taka sprawe nigdy do nikogo nie strzelalem
gdy celowalem do kogos to uciekali o to chodzilo i potem szczelalem w ziemie zbieralem strzaly i rzuciłem się w pogoń.
Przepraszam.
Co do x raya połowa dowodów mnie roześmiała ponieważ gdy kopałem 2 żelaza to po boku były kolejne dwa.... ale nie ważne
Proszę o unbana a i mam również skargę na gracza kondraxdx że szczelał z łuku mam screenshoty potem napisze temat
Pozdrawiam i proszę o unbana

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Elros   
Gość Elros
Synu - dwa razy przyłapano cię na x-ray'u. Raz się zlitowałem, ale drugi raz tego nie zrobię.

Ban permanentny. (Nie podlega odwołaniu)

ZAMYKAM

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...