Skocz do zawartości
Bartios

Utracone itemy

Rekomendowane odpowiedzi

Bartios    20
Witam, chciałbym zadać pytanie odnośnie buga i moich utraconych itemów. Kilka dni temu poszedłem sobie na /warp skoczniaasgarotha. Nie wiem czy taki warp [color=#000000]teraz istnieje, nie sprawdzałem ale myślę że ktoś z moderacji będzie mógł potwierdzić że takowy warp istniał. Wracając do rzeczy, warp ten był dziwny, wisiałem w powietrzu, nawet nie spadałem (takie miałem wrażenie). Uznałem że nie ma tam nic ciekawego i wpisałem /spawn. Leciałem chwilę przez pustkę a gdy pojawiłem się na spawnie...zginąłem! wszystkie moje itemy które miałem przy sobie wyleciały (a miałem pełne eq). Akurat na spawnie było wtedy dużo osób i sobie je pozbierały. Gdy tam wróciłem i prosiłem żeby oddali, niektórzy trzymali je nawet w ręcę. I tu chciałbym spytać, czy jest jakaś szansa żebym je odzyskał? Super cennych rzeczy przy sobie nie miałem, trochę drewna, stonebricka, jabłek, mogę wymienić jeśli ktoś chce wiedzieć[size=3].[/size][/color]
[color=#000000][size=4]PS. Dla tych co mieszkają obok mnie poza miastem, czyli Zwiecho[/size][size="1"], [size=4] monospace, MrStereopace, PhilipNlol oraz przede wszystkim mój współlokator Speedation. Domu prawdopodobnie niestety nie ukończę gdyż wracałem akurat z jego budowy, miałem pełne eq, dużo itemów było przeznaczonych właśnie do jego budowy :( [/size][/size][/color]
[color=#000000]Czekam na odpowiedź.[/color]
[color="#000000"]Pozdrawiam[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Mr_Korn   
Gość Mr_Korn
Po co zaglądasz na jakieś dziwne warpy z pełnym eq? Nikt Ci ich nie zwróci na pewno ;) Czysty wyraz głupoty to tak jak byś skoczył do lawy i miał pretensje że się spaliłeś...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bartios    20
Bo myslalem ze to zwyczajny warp, jakas fajna skocznia czy cos. Lawa to pewna smierc a to to byl po prostu bug.
Jarekin, bylbym wdzieczny.
Czekam na wypowiedz kogos z administracji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość matiyarosz   
Gość matiyarosz
To jest skocznia ;) Spadasz z wysokości ok 19,000.... Wystarczy nacisnąć F3 podczas spadania!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez kubenus10
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.

MyValley to wyjątkowy serwer FreeBuild którego korzenie sięgają jednego z najstarszych serwerów w Polsce! Gracze mogą swobodnie budować i pozyskiwać surowce na głównej mapie! Nie uświadczysz tutaj bezkresnych pól identycznych działek tworzonych automatycznie, czy banalnego dropu z kamienia. Oferujemy również mapę Creative, na której możecie tworzyć nowe projekty!
      IP: S.MyValley.PL
      Działamy na wersji 1.12.2, wymagana wersja premium gry.

Nasza społeczność wraz z wykwalifikowaną kadrą administracyjną zawsze chętnie niesie pomoc innym graczom, szczególnie tym nowym! Organizowane są liczne Eventy takie jak Parkour, MobArena, walki z Bossami i wiele więcej!

Cuboidy przyznawane są jedynie na gotowe budowle. Pierwszy jest darmowy, za następny trzeba zapłacić, ale nie martw się, nie jest to droga inwestycja! Dodatkowo posiadamy dwie rangi za lepsze budowle - "Budowniczy" oraz "Architekt" z ciekawymi korzyściami dla zasłużonych!

Rozwinięta ekonomia pozwala na szybki zarobek przy sprzedaży materiałów w skupie na Spawnie. Swe ciężko zarobione pieniądze możesz wydać w AdminShopie na rzadkie przedmioty, ciekawe mikstury, główki graczy i wiele więcej! Planujemy również dodanie pluginu Jobs.

Posiadamy wiele interesujących pluginów, od zwykłych ChestShopów aż po autorskie, dodające m.in wyjątkowy drop z bossów! Większość potrzebnych ci informacji znajdziesz w grze, pod komendą /pomoc.

Kontakt i Linki:
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

• Przez KaoPL
      Cześć, otóż grając na minecraft.pl nic się nie działo, jednak po zmianie nicku kiedy wejdę na serwer dalej wyświetla się ten sam stary nick i po chwili wywala taki błąd.

Z racji tego, czy możliwe jest usunięcie konta gracza z serwera w plikach systemowych czy jakąkolwiek inną metodą? Czy to jest rozwiązanie problemu?

• Przez Whiskas
      Siemanko. Wyjadacze mnie znają, nowi może poznają. Tyle w temacie. Wpadłem popatrzyć co tam na starych śmieciach słychać ale widzę, że coś się rusza ale mało
    • Przez Jacobeq
      Każdy kojarzy komendę tittle.,, Ta która robi duży napis na środku ekranu. Jednak na serwerze mojego kolegi jest taki błąd że co chwilę na ekranie wyświetla się "tittle" i na dole "subtittle" w różnych kolorach. Nie mam pojęcia jak to mogło się stać czy to jakiś plugin czy co? Próbowaliśmy commandblocki wyłączyć (gamerule) i nic. Ten problem jest już od dwóch  dni i nie mamy rozwiązania a wkurza niemiłosiernie. Serwer jest gotowy w połowie więc nie ma mowy o usuwaniu światów itp. Oto nasze pluginy : 
  • Dodaj nową pozycję...