Skocz do zawartości
hohlik22

Szukam Poszukuję Budowniczego

Rekomendowane odpowiedzi

hohlik22    1

Witam, poszukuję budowniczego do pomocy przy tworzeniu serwera. Oferuję rangę + dodatkowe benefity.
Od budowniczego oczekuję umiejętności, odpowiedzialności i kreatywności

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

• Podobna zawartość

• Przez Kamiszewskyy
      Cześć! Tak jak w temacie, poszukuję BetaTesterów. Jestem w trakcie tworzenia publicznej paczki modów, jak i serwera na modach (1.18.2 Fabric/Quilt), ale nie jestem w stanie wszystkich bugów itd. wyłapać samemu. Dużej znajomości modyfikacji oraz ich umiejętności instalacji nie wymagam, natomiast komputer nie z drewna by się przydał :P. Nie oferuję pieniędzy w zamian aktualnie, ponieważ traktuję to bardziej jako wolontariat, a w przyszłości dodatki prawdopodobnie kosmetyczne na serwerze, ponieważ nie jestem fanem P2W. Być może coś jeszcze kiedyś wpadnie, ale kto wie, jak to się potoczy.
      Jeżeli ktoś jest zainteresowany, to zapraszam do kontaktu discord Kamyk#1183 lub tutaj na forum.
    • Przez ResTr0
      Hej,

Jestem w trakcie reaktywacji serwera survival + dodatki na najnowsze wersje minecrafta i zwyczajnie szukam prawej ręki. Stara ekipa się rozpadła, zostało parę osób - na start wystarczy.

Serwer powstał w 2020 roku i były przeprowadzone na nim 3 edycje. Graczy było nawet sporo, jak sprawdzałem ostatnio to było ponad 7000 zarejestrowanych osób, online jednocześnie 30-70.  
      Teraz wiadomo wyniki będą o wiele mniejsze ze względu na to, że serwer nie działa od jakiegoś roku, ale powoli mam zamiar rozwijać projekt i do tego potrzebuję osoby która będzie mi we wszystkim asystować. Nie poszukuje współwłaściciela tylko coś w rodzaju HeadAdmina. Wychodzę z przekonania, że okręt który ma 2 kapitanów często schodzi na dno, stąd taka decyzja.

Serwer jest prawie skończony, jest postawiony serwer dedykowany. Wszelkie koszta pokrywam ja.

Wymagania:
      - min. 18 lat
      - Chęć rozwoju
      - Znajomość języka angielskiego
      - Zaangażowanie
      - Podstawowa umiejętność konfiguracji serwerów (nie wymagam umiejętności pisania pluginów, od tego mam płatnych techników)
      - Lojalność

W skrócie poszukuje osoby której mogę zaufać, z którą mogę prowadzić i rozwijać serwer. 

Więcej na PW dc

Discord: ResTr0#2670
    • Przez feaccik
      Witam, przychodzę do was z ogłoszeniem iż poszukuję do współpracy technika oraz administratora do stworzenia serwera minecraft. Nie poszukuję jak na chwilę obecną większej ekipy z powodu że chce zacząć wszystko i robić tyle czasu ile będzie wymagało. 
      Chcę stworzyć serwer w trybie FreeBuild tylko bardzo doinwestowany i dopieszczony, oczywiście wszystkie koszta pokrywam ja, osoby chętne proszę o pisanie na priv.
    • Przez benson
      Cześć, szukam ludzi którzy odnajdują się w jednej z dziedzin wymienionych poniżej, lub zajmują się innymi czynnościami związanymi z informatyką i uważają, że pasowaliby do naszej spółki. Jeśli jesteś zainteresowany, skontaktuj się ze mną na discordzie:  benson#6989.  

🟩Zajmujemy się: Serwerami Minecraft (Konfiguracja, Tworzenie paczek, Pluginów oraz wszystkich innych rzeczy związanych z Minecraftem)
      🔧Autorskimi Pluginami do Minecrafta (Tworzenie podstawowych/średnio-zaawansowanych/zaawansowanych pluginów, Przerabianie pluginów)
      💻Zarządzaniem Serwerów Linux (Panele Administracyjne, Opieka nad maszyną, Bazy Danych, Instalacja hosta stron/domen itd.)
      🤖Serwerami oraz Botami Discord (Tworzenia dopracowanych serwerów od 0, Tworzenie Specjalnych botów pod preferencje klientów)
      🎥Montaż filmów (Tworzenie reklam/trailerów, podstawowy montaż filmów pod youtube)
      🖼️Grafiką (Mascot loga, Bannery, Avatary, Miniaturki, Okładki oraz Obróbki zdjęć)
      🌐Stronami Internetowymi (Tworzenie prostych i zaawansowanych stron internetowych pod preferencje klientów: zwykłe strony, sklepy, fora itd.)
      https://bluetsuki.pl/
    • Przez NersiGames
      Witam, poszukuję budowniczego do pomocy przy tworzeniu serwera. Oferuję rangę + dodatkowe benefity + awans z czasem.
      Od budowniczego oczekuję umiejętności, odpowiedzialności i kreatywności nie patrzę na wiek.
      Mój discord id: NersiGames#0325
  • Dodaj nową pozycję...