Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link. pochodzi z serwisu Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link. . Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link. Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link."> Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link. pochodzi z serwisu Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link. . Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link. Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link."> Skocz do zawartości
Steve

[Minecraft.PL] Mojang (Microsoft) banuje NFT w Minecraft

Rekomendowane odpowiedzi


 • Podobna zawartość

  • Przez Steve
   Witajcie ponownie! Po długich latach planujemy ponownie reaktywować sieć – wstępnie postawiony został serwer anarchy pod minecraft.pl, docelowo będziemy powoli do końca wakacji stawiać serwery i ponownie ożywiać sieć. IP serwera: minecraft.pl Adres discord: https://discord.gg/CG4kZa4Y
   Artykuł
   Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
   pochodzi z serwisu Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
   .
   Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
   Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
  • Przez Steve
   Snapshot sprzed tygodnia oraz wczorajszy. Długo nas nie było, ale wracamy i witamy się z nowymi postaciami w świecie Minecraft - pszczołami! Choć to już zapewne wiecie, jeśli nie pochłonął Was akurat w tym czasie wakacyjny wyjazd.
   Zmiany dotyczą wersji Java.
   19W34A
   ZMIANY:
   Dodano pszczoły Dodano gniazda pszczół i ule Dodano plaster miodu Dodano niektóre funkcje dozownika Minecraft: Java Edition teraz wymaga OpenGL 2.0 PSZCZOŁY:
   Pszczoły są uroczymi, puszystymi, neutralnymi mobami (tak jak w rzeczywistości, w przeciwieństwie do os!) Nie krzywdźcie ich - one nie chcą Was skrzywdzić Jeśli pszczoła użądli, pozostawi w graczu żądło i ostatecznie umrze, ale niczego nie upuści Pszczoły uwielbiają ładne kwiaty i spędzają życie, zbierając od nich pyłek Po zebraniu pyłku pszczoły latają z powrotem do swojego domowego gniazda Pszczoły pomagają, uprawiając rośliny i przynosząc pyłek z powrotem do gniazda Pszczoły można hodować za pomocą kwiatów Pszczoły lubią dzielić lokalizację swoich ulubionych kwiatów z innymi pszczołami Jeśli pszczoła nie znajdzie nektaru, po chwili wróci na chwilę do domu Jeśli pszczoła nie ma domowego gniazda, będzie błąkać się, dopóki nie znajdzie takiego, którego może użyć Pszczoły nie lubią deszczu i śpią w nocy. W takich przypadkach wrócą do gniazda GNIAZDA/ULE:
   Gniazda pszczół pojawiają się naturalnie w biomach Kwiecistych Lasów, Równin i Słonecznikowych pól When a bee visits this block and completes its journey undisturbed, the level of honey increases Kiedy pszczoła odwiedza dany blok i bez przeszkód kończy swoją podróż, poziom miodu wzrasta Miód może osiągnąć maksymalnie 5 poziomów, przy czym ostatni jest bardzo lepki Pszczoły używają gniazd i uli, aby dzielić lokalizacje kwiatów z innymi pszczołami Czasami pszczoły, które już wiedzą o kwiatku, zdecydują się nie korzystać z niego Pszczele ule są wytwarzane przez graczy korzystających z plastra miodu i drewnianych desek Użycie jedwabnego narzędzia dotykowego pozwala uzyskać blok z pszczołami przechowywanymi w środku Gniazda pszczół zostaną zniszczone, chyba że użyje się jedwabnego dotyku Aby uzyskać plaster miodu, trzeba użyć nożyc w pełnym miodzie Kiedy butelka jest pełna, można użyć butelki, aby zdobyć butelkę miodu Dym z ogniska uspokaja pszczoły - umieśćcie jedną pod gniazdem/ulem, aby utrzymać je w chłodzie
   19W35A
   ZMIANY:
   Pszczoły starają się teraz unikać wody Gniazda pszczół występują rzadziej Gniazda pszczół nie będą się teraz odradzać, chyba że z przedniej strony gniazda będzie powietrze Jeśli gracz próbuje spać w łóżku zajmowanym przez wieśniaka, zostaje on wyrzucony

   Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
   Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
  • Przez Steve
   Lato pojawi się tuż tuż, a w międzyczasie Mojang ma dla Was prezent w postaci bezpłatnego dostępu do Deep Sea. Akurat na dzień dziecka!
   Co trzeba zrobić, by zyskać dostęp do Deep Sea?
   Wystarczy, że zalogujecie się przy użyciu konta Microsoft w dniach od 31 maja do 3 czerwca, a dostęp do darmowej mapy się odblokuje. Będziecie mogli się nią nacieszyć po około tygodniu od odblokowania, bo właśnie wtedy pojawi się w waszym Marketplace, czyli w okolicy 12 czerwca.
   Kto może zalogować się do konta Microsoft?
   Każdy gracz Xbox One, Nintendo Switch, iOS, Androida, Gear VR i Windows 10.
   Mapa będzie ponadto obsługiwać tryb multiplayer.
   Co zawiera mapa?
   W mapie znajdziecie przede wszystkim ocean i morskie stworzenia. Będziecie mieli okazję eksplorować historyczne budowle, np. starożytną cytadelę. Będą koniki morskie i cała przyjemność podwodnego świata.

   Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
   Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
  • Przez Steve
   Aktualizacja na Nintendo 3DS jest już gotowa i jest spora. Ma to natomiast być ostatnia aktualizacja, zgodnie z zapowiedziami Mojang.
   Na pewno znajdziecie w niej lamy, wille, mapy i wiele, wiele innych. Szczegóły poniżej.
   Nowe opcje:
   Dostosowanie bazy kodów do ścisłej zgodności z Minecraft 1.1.5 Leśne dwory Mapy eksploracyjne Wytapianie bryłek żelaza i złota
   Nowe przedmioty i bloki:
   Beton Cement Glazurowana terakota Shulkerowe boxy Oszroniony lód Totem nieśmiertelności Bryłki złota i żelaza Bloki magmy Bloki kości Blok netherowej brodawki Czerwona netherowa cegła Jaja (Lamy, Obrońcy, Przywoływacza, Dręczyciela)
   Nowe obiekty:
   Lamy Obrońcy Przywoływacze Dręczyciele Osadnik Kartograf
   Tyle z teorii. Zobaczcie zdjęcia z tej aktualizacji:


   Aktualizacja jest oczywiście gotowa do pobrania. Miłej zabawy!

   Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
   Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
  • Przez Steve
   Snapshot 19W02A to pierwszy snapshot w tym roku, ale na pewno nie ostatni :) Zobaczcie, co tym razem przygotowano.
   Zmiany:
   Dodano ognisko Dodano funkcjonalność Stołu Kartograficznego Dodano funkcję pulpitu czytelniczego Wzmocniona wydajność Poprawione bugi Dodano komendę teammsg która umożliwia wysyłanie wiadomości do graczy z waszej drużyny
   Ognisko:
   Pełni funkcję dekoracyjną (kto nie lubi tego klimatu wieczorem i trzaskającego ognia?) Można ugotować do 4 potraw, jednak dość wolno Działa jak sygnał alarmowy (unoszący dym) Daje źródło światła (może też rozpalać się i przygasać)
   Stół kartograficzny:
   Ma własny interfejs Zapewnia łatwiejszy i prostszy sposób klonowania, rozszerzania i blokowania map Opcja blokowania mapy umożliwia blokowanie map na Stole, dzięki czemu nie można ich już modyfikować
   Pulpit:
   Kliknij prawym przyciskiem myszy pusty pulpit, aby umieścić książkę Kliknij pulpit prawym przyciskiem myszy, aby otworzyć książkę Emituje energię redstone po zmianie strony
   Poprawione bugi:
   Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
    – Widz może wchodzić w interakcję z magiczną latarnią Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
    – Przedmioty innych graczy są opuszczane podczas zamykania interfejsu nawigacyjnego, gdy wybierają efekt Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
    – Szczęście nie działa z shulkerową skrzynią Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
    – Niepoprawna liczba mnoga w wartości tłumaczonej stat.minecraft.clean_shulker_box Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
    – Rakiety z fajerwerkami wystrzeliwane z kuszy przesuwają się po ziemi Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
    – Kamień szlifierski jest odporny na każdą eksplozję Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
    – Awaria serwera gry wieloosobowej Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
    – Dzwonek nie ma animacji, gdy jest używany przez innego gracza Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
    – Komparator nie wykrywa przedmiotów w beczkach Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
    – Podczas dołączania wpisów z listy do innej listy, pozycje są dodawane w odwrotnej kolejności Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
    – Nieprawidłowe zmiany tekstury tła Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
    – Płoty, ściany, szyby i drążki rozpraszają/filtrują światło
   Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
   Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
×
×
 • Dodaj nową pozycję...