Skocz do zawartości
Kaktus207

Zostanę Zostanę Adminem lub Opiekunem twojego Serwera

Rekomendowane odpowiedzi

Kaktus207    0

Witam!
Szukasz Opiekuna, Administratora na serwer Minecraft.
To dobrze trafiłeś!! Zostanę na twoim serwerze Opiekunem, Adminem.

O mnie:

Mam wieloletnie doświadczenie, pracowałem na wielu serwerach jako Admin, Opiekun, Technik oraz Właściciel.  Uczę się programować skrypty. Programuję strony internetowe w HTML, CSS.

Zainteresowany napisz!

Kontakt:

Discord: Kaktus207#9948

Pod postem w odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

• Podobna zawartość

• Przez Admaxis
      Witam, jak w temacie. Zostanę sponsorem tworzącego się projektu bądź istniejącego serwera Minecraft. Typ serwera jest mi obojętny.
      Serwer ma być dość mocno rozbudowany, aby to nie była zwykła podstawka.

Ze swojej strony ofertuję:
      - Szybki i dobry kontakt,
      - Płatności w terminach,
      - Podpisania umowy, aby żadna ze stron nie wycofała się,
      - W przyszłości dalsze współprace,
      - Zakup odpowiedniej reklamy, aby serwer miał łatwiejsze początki.

Oczekuję:
      - Serwer, który jest już tworzony od pewnego czasu,
      - Zgraną ekipę, która zajmie się serwerem podczas jego tworzenia oraz po stracie,
      - Podpisania umowy, aby żadna ze stron nie wycofała się,
      - Dużo wolnego czasu, aby projekt nie był tworzony latami,
      - Dużego zaangażowania podczas tworzenia,
      - Terminowości,
      - Ukończone 18 lat.

Interesują mnie tylko dołączenie do projektu, inne oferty będą odrzucał. Jest również możliwość, robienia serwera od początku o ile posiadasz odpowiednią ekipę oraz pomysł na jego stworzenie.
      Ogłoszenie nadal aktualne 28.05.2022r.

Kontakt do mnie:
      e-mail: ceilax025@gmail.com
      Discord: Admaxis#5460
    • Przez ReroxPL
      🇵🇱 Polskie Serwery/Pluginy/Mapy Minecraft  🇵🇱
      Szukasz miejsca gdzie mozesz sie zareklamowac lub znalesc ekipe do wspolnej gry? Dobze trafiłeś na naszej Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
       właśnie do tego dążymy żeby pomagać odnajdywać i znajdywać tego czego chcemy oczywiście związane z Minecraft dołącz do nas Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
       i z pewnością nie pożałujesz 😄

• Przez CubeStorm
      CZEŚĆ!
      Cieszę się, że znalazłeś chwilę, aby obejrzeć moje ogłoszenie 🙂 

Chyba każdy się ze mną zgodzi, że strona www to w dzisiejszych czasach must have dla każdego profesjonalnego serwera Minecraft. Jeśli nie ma strony - nie ma serwera.
      Z tutoriala na jutubie napisze, html i css to nawet nie programowanie! - Ok! Chcesz mieć stronę, stwórz ją. 😛
      Ja nie oferuje Ci stworzenia prostej strony www - oferuję Ci stworzenie miejsca w internecie dla Ciebie, Twojego serwera i całej jego społeczności! 😮 Miejsca, w którym z poziomu komputera, tabletu czy smartfona będziesz miał wgląd w sytuacje panującą na stronie, na serwerze Discord, TeamSpeak czy nawet na serwerze Minecraft.
      - Lista graczy z Discorda / TeamSpeaka / Minecrafta?
      - Banowanie graczy?
      - Komendy z poziomu konsoli na stronie? 

Żaden problem! 😉
      Przyjmę również projekty nie dotyczące tematyki Minecraft

STACK TECHNOLOGICZNY

FRONTEND
      - JavaScript / TypeScript
      - React.js
      - Next.js
      - Vue.js
      - Tailwindcss
      BAZA DANYCH
      - MySQL
      - SQLite
      - Redis
      BACKEND
      - PHP
      - Laravel

Jeśli Twój projekt wymaga technologii, której nie uwzględniłem wyżej to napisz o niej na początku konwersacji ze mną, nie przekreśla to szans na realizację projektu.

PORTFOLIO
      Przykładowy layout: Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

CubeList.pl: Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Link - Grafiki: Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Link - Grafiki: Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

KONTAKT
      CubeStorm#8680
      Wiadomość prywatna na forum

ZANIM SIĘ DO MNIE ZGŁOSISZ!
      1. Wymagam na samym początku konwersacji wprost poinformować o potrzebie korzystania z technologii, której nie wymieniłem wyżej jeśli takowa występuje.
      2. Wymagam bardzo dokładnego opisu projektu, jak, co i z czym ma działać. Wszelkie zmiany wprowadzone już po rozpoczęciu prac mogą wpłynąć na wartość projektu.
      3. Rozumiem, że nie każdemu może podobać się layout moich projektów. Swój rozwój prowadzę w kierunku Backend'u, więc nie przywiązuje do tego aż tak dużej wagi. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby layout został dostarczony przez Ciebie lub Twojego Grafika.
      4. Proszę szanuj moją pracę, stworzenie strony www za rangę moderatora na grupie na Facebooku jest co najmniej nie poważne.
      5.  Nie toleruje spamu! Efekty prac podsyłam we wcześniej ustalonym terminie. Jeśli będziesz pisać do mnie co drugi dzień i pytać się jak wygląda strona to Cię po prostu wyciszę 🙂
      6. Nie pracuję w weekendy 😉
      7. Dlaczego w niektórych linkach jest mało zdjęć? Baaardzo często projekty serwerów upadają jeszcze przed ich startem, a zdarza się nawet, że jeszcze zanim skończę tworzyć stronę. Efektem tego jest to, że niektóre z zamieszczonych stron nigdy nie zostały dokończone i nie znajdziesz ich w internecie (Jak dobrze poszukasz to może coś znajdziesz, możliwe, że parę się jeszcze ostało 😛). 
    • Przez kerx
      Cześć.
      Szukam serwera do którego będę mógł dołączyć jako devops. Mój stack:
      - Docker
      - Kubernetes
      - Ansible
      - Terraform
      - Jenkins
      - HaProxy
      - Nginx
      - Git
      - GitHub Actions/GitLab CICD/Bitbucket pipelines
      - AWS
      - Linux

Chce poznać od zaplecza serwery MC, a sam na pewno jestem w stanie podzielić się dużą wiedzą z wyżej wymienionych technologii z których korzystam na co dzień w swojej pracy.
      Interesują mnie tylko konkretne oferty.

Kontakt przez forum lub Discord: kerx#4221
    • Przez matix games
      Witajcie wszyscy! 
      To właśnie mnie powinniście wybrać! Z miłą chęcią zostanę technikiem/headminem na jakimś serwerze.
      Coś o mnie:
      Jestem miłą i pomocną osoby, ale też stanowczą i poważną. Mam 13 lat. Zajmuję się grafikami i tworzeniem serwerów discord, jak i minecraft. Moim hobby jest fotografia oraz gaming.
      W zakres mojej pracy wchodzi:
      - Pilnowanie czatu
      - Ochrona przed cheaterami
      - Dodawanie pluginów
      - Modyfikowanie pluginów
      - Budowanie
      - Pomoc innym
      Oferuję:
      - Ogromne zaangażowanie
      - Dużą aktywność
      - Pomoc we wszelkich dziedzinach
      - I wiele więcej!

Kontakt:
      Discord: matix games#2023
      e-mail: gmatix715@gmail.com

Odczytuję wszystkie wiadomości w ciągu 24godzin.
  • Dodaj nową pozycję...