Skocz do zawartości
Jesus Christ

Rozgrzeszenie

Rekomendowane odpowiedzi

Ave niebiosa!
W imię Ojca i syna oraz ducha świętego!
Przybywam tutaj do was ludzkości, gdyż doszły mnie słuchy o zwiększającej się liczbie grzeszników która rośnie z dnia na dzień... Jestem zniesmaczony waszą postawą nie wierni bezbożnicy. Jednakże nie lękajcie się! Przybywam tu ja, cały w bieli przyodziany w czerwoną szatę oraz cierniową koronę! Nie ukrzyżuję was tak jak wy mi to zrobiliście, ponieważ mam większe IQ niż woda w klozecie, ale nie o tym chciałem. Moją misją jest dać wszystkim wieczne rozgrzeszenie oraz nawrócić was na właściwy tor waszej ścieżki życia owianą debilami i innymi pasożytami. 
Aby dokonać wiecznego rozgrzeszenia podam wam przepis na Euforię królestwa niebieskiego oraz owoc zakazany!
1. Weź kaktus
2. Polej go wodą święconą 
3. Przyłóż go ostrożnie do swoich wilgotnych oraz rozkosznych w odcieni koralu ust, nawilżonych wodną eksplozją smaków, a następnie zwilż nim ostrożnie ale jednocześnie dociekliwie swoje wargi konsystencją soków niebiańskiej rośliny przyodzianej w kolce tak jak sam pan Jezus! Czyż to nie jest świetne że kaktus może rozświetlić oraz nadać sens temu co było nieznane do tej pory? Oczywiście że tak nie zapominając o tym że kaktus, może być atrybutem na podobieństwo Jesuska!
4. Gdy syrop naszego gwoździa programu przelatuje fantazyjnie już przez twój przełyk, możesz dostrzec dźwięki przypominające wodospady oraz kamieni obijających się swobodnie o taflę wody przy zabawie w kaczkę.
Czujesz już tą symfonię dwóch przeciwnych zupełnie sił które próbują się zjednoczyć w całość po zaburzeniu równowagi świata? 
Jeżeli czujesz, to jest dobra oznaka, ponieważ Ying i Yang zaczęły ze sobą współdziałać, a twój organizm oraz żołądek są już w między wymiarowej Symfonii.
5.W momencie gdy twoje soki trawienne przeżywają między galaktyczną eskapadę możesz rozkoszować się wewnętrznym spokojem jaki daje ci organizm jak przy ostatniej wieczerzy gdy Jezus zamienił wódę w wino a wszyscy go znienawidzili.
6.Jedną z ostatnich faz jest wojaż poprzez jelito cienkie i grube, jednakże aby sok twoich odbytych doznań musisz być skupionym na rzecz samej ideologi kaktusa oraz sensu całego tego wydarzenia. 
7. Gdy kaktus zacznie opuszczać twoje ciało w formie kału, będziesz mógł przypomnieć o tej niezwykłej przygodzie niczym z 10 przykazań bożych raz jeszcze!

Mam nadzieję że wam pomogłem moi drodzy, oraz doznaliście szczęścia oraz harmonii jaką odczuwa teraz twoja dusza i ciało.
Na koniec chciałbym dopowiedzieć że każdy człowiek ma prawo być na właściwiej drodze życia, a jeżeli nie to ma obowiązek! 
Amen!

  • Zakłopotany 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nicku    65
W dniu 4.11.2019 o 20:35, Jesus Christ napisał:

W imię Ojca i syna oraz ducha świętego!

Bardzo mi się podoba, jak odnosisz się do Siebie jako trzeciej osoby, w dodatku w trzech postaciach. Temat archiwizuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Nicku    65

** Wiadomość wygenerowana automatycznie **

Temat został przeniesiony do archiwum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...