Skocz do zawartości
Dante908

Szukam [Budowniczy] Serwer minecraft skyblock

Rekomendowane odpowiedzi

Dante908    0

Witam, szukam budowniczego/budowniczych na serwer minecraft skyblock pod wersje 1.12.2 kontakt prywatana wiadomość na forum lub gg:  54671127

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

• Podobna zawartość

• Przez quietd4rk_
      Witam!
      Szukam ogarniętej osoby do rozegrania czystego survivala.
      Wymagania:
      -Discord.
      -12+.
      -Dystans do siebie.
      -Osoba musi stosować się do pewnych zasad ustalonych podczas rozgrywki.
      -Aktywność
      -Dobra znajomość trybu jakim jest survival.
      Dziękuje za uwagę!

• Przez HaShySh'U
      SHoNI Craft - Serwer będzie mierzył w tematy gilldi, rpg, średniowiecznych miast z odrobiną fantasy.
      Oczekuję budowniczego, który dobrze się czuje w budownictwie średniowiecznym - mile widziany gotyk.
      Serwer dopiero przygotowuję się do otwarcia, ale jeśli "siądzie" przewidywane są wypłaty dla członków ekipy serwera. 
      Coś o mnie - Pracuję jako informatyk w niewielkiej firmie, już przy początkach minecrafta otwierałem i prowadziłem własne serwerki minecrafta - jedne lepiej, drugie gorzej. Zarzuciłem hobby na parę lat żeby do niego powrócić z impetem - są środki, więcej czasu, wiedzy i cierpliwości do konfigurowania serwera. 
      Sam jestem jedynie technikiem, z budowaniem u mnie kiepsko na tyle, że lobby przy ostatnim otwarciu tworzyłem dwa tygodnie... Zbudowałem fontannę 
      Chętnych proszę o odpowiadanie tutaj / priv / discord Rogaty Brodaty#1905
    • Przez Ulanny
      Witam serdecznie szukam ludzi takich jak technik serwera mc który ogrnia tematy poliginow i tym podobnie, budowniczy który podeślę mi swoje cv (budowle ) na priv 
      Proszę kontaktować się poprzez aplikację Discord Ulanny|#1132
      Wymagania:
      -Mikrofon 
      -Znajomość podstawowych komend jak i zaawansowanych (technik)
      - +15 (po mutacji)
      Oferuje
      -miłą atmosferę 
      -permisje do odpowiedniego stanowiska 
      -serwer 
    • Przez Skazitelny
      ✫ Nazwa i opis projektu: MyLife.pl - nowo powstający serwer MediumHC, założycielem serwera jest Skazitelny, który w przeszłości miał już styczność z innymi serwerami.
      ✫ Oczekuję: Jedyne czego oczekuję to aktywność i zaangażowanie w swoją pracę - wiek nie jest ważny.
      ✫ Oferuję: 
      ranga na serwerze & discordzie; praca w miłym gronie; w późniejszym czasie większe szanse na dostanie się do administracji; ✫ O mnie: Mam na imię Dawid, mieszkam w Poznaniu a lat mam siedemnaście. Więcej informacji po ewentualnym zapoznaniu. 
      ✫ Kontakt: Zainteresowanych zapraszam na oficjalnego discorda serwera (https://discord.gg/MDXGABS), a następnie do konwersacji w prywatnej wiadomości (nick: Skazitelny).
    • Przez Xanter
      Lubisz Minecrafta? Jesteś kreatywny? A może po prostu chciałbyś się sprawdzić w roli redaktora, czy grafika? Jeśli tak, to dobrze trafiłeś. Nasz blog poszukuje redaktorów i grafików.
      Wymagania (Redaktor):
      Znajomość zasad ortograficznych i umiejętność budować poprawnych zdań. Trochę wolnego czasu. Pomysły na wpisy. Konto na Discordzie. Mile widziana znajomość języka angielskiego. Wymagania (Grafik)
      Umiejętność tworzenia grafik podobnych do tych, które używamy. Trochę wolnego czasu. Konto na Discordzie. Jeśli spełniasz te warunki, zgłoś się na PW lub na maila patboxprojects@gmail.com  lub odezwij się pod tym tematem.  Chętnie przyjmiemy każdą utalentowaną osobę.
      Wpis zamieszczony za pozwoleniem @Nicku, jeśli nie pasuje do tego działu, to proszę go przenieść. Niestety, nie znalazłem odpowiedniejszego działu 😛
  • Dodaj nową pozycję...