Skocz do zawartości
  • 0
Mein

Minecraft nie chce współpracować

Pytanie

Mein    0

Witam. Otóż problem polega na tym, że minecraft zkraszował mi cały komputer (spamowałem dźwignią na bardzo skomplikowanym mechaniźmie) i wywaliło nagle czarny ekran, komputer nie reagował na żadne moje wezwania. Jedyne co mogłem to odłączyć go od zasilania. I tak zrobiłem. Po ponownym uruchomieniu komputera minecraft się jakby przywrócił do defaultowych ustawień (oprócz sejwów, na szczęście) i problem polega na tym, że chciałem przywrócić kopię zapasową modów i wersji minecrafta z pendrive, ale to nie działa. Minecraft jakby je ignorował i nie chciał ich widzieć. Działa to na takiej zasadzie - w folderze versions mam wersje minecraft 1.14(która instaluje się automatycznie), chcę z pendrive wkleić wersje 1.9 optifine, 1.12 z paczkami modów i tak dalej, ale tak jak mówie - komputer je ignoruje i w launcherze (oryginalnym) nadal jest tylko 1.14. Całkowita reinstalacja i przerzucenie minecrafta z innego komputera kompletnie nic nie dała, nadal to samo. Wie ktoś jak to naprawić? Z góru dzięki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
Nicku    62

Spróbuj zainstalować najpierw Forge i wrzucić te pliki tam jeszcze raz.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi