Skocz do zawarto艣ci
MI艁Y

MI艁Y - Minecraft, Terraria, CS:GO, FIFA i inne!

Rekomendowane odpowiedzi

MI艁Y 聽聽 0

CnFPvab.png

Siemaneczko!聽馃挜馃槂

Par臋 lat temu prowadzi艂em pr臋偶nie m贸j kana艂 na YouTubie, gdzie uda艂o mi si臋 zyska膰 sta艂膮 widowni臋 g艂贸wnie graj膮c w聽Terrari臋. 脫wcze艣nie sta艂em si臋 jednym z bardziej聽rozpoznawalnych聽tw贸rc贸w w community Terrarii. Po jakim艣 czasie zaprzesta艂em nagrywania, a teraz zamierzam聽wr贸ci膰聽z jeszcze lepszym, szerszym i bardziej profesjonalnym聽kontentem. Postanowi艂em przygod臋 zacz膮膰 od聽Minecrafta, a konkretnie paczki mod贸w聽Sky Factory 4聽i mam zamiar ogrywa膰 kolejne, bardzo rozbudowane i mega ciekawe paczki.

d0txRhA.png

Co mnie cechuje?

-聽Wysoka聽jako艣膰聽audio/wideo

-聽Profesjonalna聽obr贸bka i monta偶 film贸w

-聽Ciekawy i wci膮gaj膮cy聽kontent

-聽Wiele聽pomys艂贸w聽na przysz艂o艣膰

MiarXzW.png

Plany na przysz艂o艣膰?

W przysz艂o艣ci mam zamiar zrealizowa膰 wiele聽ciekawych projekt贸w. Gram te偶 na wysokim poziomie w聽CS鈥檃聽(organizacja聽GKS Tychy eSports), tote偶 pojawi膮 si臋 ciekawe poradniki, mapki i inne rzeczy z kantera. My艣l臋 nad wprowadzeniem nowych serii z聽Minecrafta, bardzo lubi臋聽budowa膰聽ro偶nego rodzaju struktury, wi臋c by膰 mo偶e pojawi膮 si臋 interesuj膮ce聽timelapsy聽z tematycznego budowania. Na kana艂 powr贸ci r贸wnie偶聽Terraria聽w odnowionym wydaniu (prawdopodobnie na modyfikacjach). Planem na nast臋pne miesi膮ce jest r贸wnie偶 nagrywanie聽FIFY 20 z XBOX ONE, ale b臋d膮 to materia艂y typu聽DUO, czyli wszystko grane w parze z moim聽bratem, wraz z kamerami z kilku perspektyw na nas, nag艂o艣nieniem i dobr膮 jako艣ci膮 audio. FIFA wprowadza kilka ulepsze艅, nowy tryb, wi臋c filmy b臋d膮 bardzo ciekawe. W planie s膮 tak偶e聽VLOGi聽z moj膮 dziewczyn膮, 艣mieszne zabawy itp itd. My艣l臋, 偶e pomys艂 na聽rozw贸j kana艂u聽jest konkretny i dobrze przemy艣lany, w takim razie czas wprowadzi膰 go w 偶ycie, co niemo偶liwe b臋dzie bez聽Was!聽

Dlatego dzi艣 daj臋聽Wam聽link do obejrzenia i konstruktywnego ocenienia pierwszego odcinka nowej przygody z聽Minecraftem na modach! (+ pierwszy聽konkurs聽na kanale w komentarzu)聽鉂わ笍

Dzi臋ki za przeczytanie i zach臋cam do zostawienia聽subika!聽馃榿

Pierwszy filmik z serii Sky Factory 4

Zaloguj lub zarejestruj si臋 aby zobaczy膰 ten link.

Filmik konkursowy

Zaloguj lub zarejestruj si臋 aby zobaczy膰 ten link.

Udost臋pnij t臋 odpowied藕

Odno艣nik do odpowiedzi
Udost臋pnij na innych stronach

Do艂膮cz do dyskusji

Mo偶esz doda膰 zawarto艣膰 ju偶 teraz a zarejestrowa膰 si臋 p贸藕niej. Je艣li posiadasz ju偶 konto, zaloguj si臋 aby doda膰 zawarto艣膰 za jego pomoc膮.

Go艣膰
Dodaj odpowied藕 do tematu...

×   Wklejono zawarto艣膰 z formatowaniem.   Przywr贸膰 formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odno艣nik zosta艂 automatycznie osadzony.   Przywr贸膰 wy艣wietlanie jako odno艣nik

×   Przywr贸cono poprzedni膮 zawarto艣膰.   Wyczy艣膰 edytor

×   Nie mo偶esz bezpo艣rednio wklei膰 grafiki. Dodaj lub za艂膮cz grafiki z adresu URL.

艁adowanie

• Dodaj now膮 pozycj臋...