Skocz do zawartości
  • 0
CIAPATV

Permisje TitanAXE

Pytanie

CIAPATV    0

Wykupiłem serwer TitanAXE, wszystko ładnie pięknie, ale bez żadnych pluginów mam folder permissions.yml , napisałem poprawnie groups itd. ale bez pluginu nie mogę nikogo dodać do grupy np: Admin. Zainstalowałem pernissionsEX, ale jest drugi folder permissions.yml w /mods
Problem w tym, że komenda /pex user (nick) group (nazwa) działa do pluginu permissionsEX a nadal w serwerowym permissions.yml nie jestem dodany|

Proszę o pomoc i z góry dziękuję

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

8 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
VenomPCPL    25

Plugin permissionsEX (jak i inne tego typu pluginy) posiada własny plik z listą grup i uprawnień, więc grupy i uprawnienia należy dodawać do tego pliku. Później trzeba przeładować plugin i nowe grupy powinny się pojawić

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
CIAPATV    0

Tak, ale jeszcze jest serwerowy plik z listą grup i nie jest zsynchronizowany z tym z pluginu. Wpisanie listy grup i przeładowanie pluginu nie pomaga, ponieważ nie  mam permisji w permissions.yml serwera (nie z pluginu) 
Bez pluginu nadal mam ten plik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
VenomPCPL    25

Nie rozumiem trochę jaki efekt chcesz uzyskać. Aby zarządzać uprawnieniami potrzebujesz pluginu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
CIAPATV    0

Mam plugin PermissionEX
Z pluginem:

Wpisałem grupy do pliku permissions.yml z  permissionEX, ale mimo, że jestem w grupie Wlasciciel to nie mam permisji. 

Bez pluginu: 

Jest folder permissions.yml (inny niż ten z pluginu PermissionsEX) Z nieznanego powodu są dwa pliki permissions.yml jeden z pluginu a drugi, który jest od początku serwera nwm czemu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
VenomPCPL    25

Na wiki jest napisane, że serwer tworzy taki domyślny plik.

Spróbuj usunąć cały folder pex'a i dodaj grupy/uprawnienia komendą (zrób sobie kopię grup itp. przed usunięciem)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
CIAPATV    0
Napisano (edytowane)

Stworzyłem nowy serwer i pliku nie ma

Dam znać czy zadziała

Edytowane przez CIAPATV

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi