Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

kokose    0

Szukam ludzi którzy kochają survival oraz wyzwania moja ekipa lubi budować wiec tworzymy budowle ładne  i duze szukamy właśnie cb tak cb pisz śmiało!!

Więcej na pv! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

• Podobna zawartość

• Przez quietd4rk_
      Witam!
      Szukam ogarniętej osoby do rozegrania czystego survivala.
      Wymagania:
      -Discord.
      -12+.
      -Dystans do siebie.
      -Osoba musi stosować się do pewnych zasad ustalonych podczas rozgrywki.
      -Aktywność
      -Dobra znajomość trybu jakim jest survival.
      Dziękuje za uwagę!

• Przez HaShySh'U
      SHoNI Craft - Serwer będzie mierzył w tematy gilldi, rpg, średniowiecznych miast z odrobiną fantasy.
      Oczekuję budowniczego, który dobrze się czuje w budownictwie średniowiecznym - mile widziany gotyk.
      Serwer dopiero przygotowuję się do otwarcia, ale jeśli "siądzie" przewidywane są wypłaty dla członków ekipy serwera. 
      Coś o mnie - Pracuję jako informatyk w niewielkiej firmie, już przy początkach minecrafta otwierałem i prowadziłem własne serwerki minecrafta - jedne lepiej, drugie gorzej. Zarzuciłem hobby na parę lat żeby do niego powrócić z impetem - są środki, więcej czasu, wiedzy i cierpliwości do konfigurowania serwera. 
      Sam jestem jedynie technikiem, z budowaniem u mnie kiepsko na tyle, że lobby przy ostatnim otwarciu tworzyłem dwa tygodnie... Zbudowałem fontannę 
      Chętnych proszę o odpowiadanie tutaj / priv / discord Rogaty Brodaty#1905
    • Przez Ulanny
      Witam serdecznie szukam ludzi takich jak technik serwera mc który ogrnia tematy poliginow i tym podobnie, budowniczy który podeślę mi swoje cv (budowle ) na priv 
      Proszę kontaktować się poprzez aplikację Discord Ulanny|#1132
      Wymagania:
      -Mikrofon 
      -Znajomość podstawowych komend jak i zaawansowanych (technik)
      - +15 (po mutacji)
      Oferuje
      -miłą atmosferę 
      -permisje do odpowiedniego stanowiska 
      -serwer 
    • Przez Dante908
      Witam, szukam budowniczego/budowniczych na serwer minecraft skyblock pod wersje 1.12.2 kontakt prywatana wiadomość na forum lub gg:  54671127
    • Przez Skazitelny
      ✫ Nazwa i opis projektu: MyLife.pl - nowo powstający serwer MediumHC, założycielem serwera jest Skazitelny, który w przeszłości miał już styczność z innymi serwerami.
      ✫ Oczekuję: Jedyne czego oczekuję to aktywność i zaangażowanie w swoją pracę - wiek nie jest ważny.
      ✫ Oferuję: 
      ranga na serwerze & discordzie; praca w miłym gronie; w późniejszym czasie większe szanse na dostanie się do administracji; ✫ O mnie: Mam na imię Dawid, mieszkam w Poznaniu a lat mam siedemnaście. Więcej informacji po ewentualnym zapoznaniu. 
      ✫ Kontakt: Zainteresowanych zapraszam na oficjalnego discorda serwera (https://discord.gg/MDXGABS), a następnie do konwersacji w prywatnej wiadomości (nick: Skazitelny).
  • Dodaj nową pozycję...