Skocz do zawartości
  • 0
alcon1309

Pomoc w wersjach gry

Pytanie

alcon1309    1

Witam serdecznie

Mój 9 letni syn upiera się , że musi mieć inna wersję gry gdyż są tam inne przedmioty itp.

Moje pytanie , czy te wersje różnią się czymkolwiek oprócz okładki?

Posiadam aktualnie grę z prawej strony załączonego obrazka a on koniecznie chce mieć również tą po lewej.

Jako, że nie mam zielonego pojęcia o co chodzi , proszę Was o pomoc jako specjalistów.

Z góry dziękuje za odpowiedzi.

Pozdrawiam Paweł

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 1
Nicku    61

Cześć Paweł 🙂

Akurat na załączonych obrazkach widzę, że prawa strona jest po prostu nowsza od tej z lewej. Kiedyś był Minecraft Xbox One Edition, teraz wszystkie wersje konsolowe, mobilne oraz na Windows 10 są tak zwaną wersją Bedrock Edition i charakteryzują się bez żadnych dopisków logiem Minecraft. Co syn może sugerować, to tak zwana wersja Java Edition i jest ona pierwotną wersją Minecraft wydaną tylko na komputery. Java Edition otrzymuje szybciej uaktualnienia od wersji Bedrock, z czego jest pierwotną wersją gry, dlatego starsza społeczność gra raczej na tej wersji.

Podsumowując, prawa strona (bez dopisku Xbox One Edition) jest po prostu nowszą wersją wydania tej samej gry co widać po stronie lewej. Są one tak zwaną wersją Bedrock i jest niezależna od wersji Java Edition, która jest tylko i wyłącznie na komputery. Java Edition szybciej dostaje aktualizacje do gry, a więc ma zazwyczaj więcej przedmiotów na start.

Pozdrawiam,
również Paweł 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1
Nicku    61

** Wiadomość wygenerowana automatycznie **

Problem został uznany za rozwiązany, w razie wątpliwości skontaktuj się z moderatorem forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
alcon1309    1

Rany , dzięki wielkie za odpowiedź, ulżyło mi strasznie .

Chyba za dużo YouTube i muszę to ukrucić , rozwiałeś moje wątpliwości tak więc jeszcze raz wielkie dzięki .

Pozdrawiam 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...