Skocz do zawartości
NexaHex

Mod 1.12.2 - ponad 300 realnych minerałów

Rekomendowane odpowiedzi

NexaHex    0
Napisano (edytowane)

Jakiś czas temu stworzyłem moda na wersję 1.12.2 o nazwie Earth Stones. Mod ten dodawał ponad 40 nowych rud minerałów, oraz ich wymianę na pieniądze, za które można kupić szmaragdy do handlu z wieśniakami. Mod dodawał też nowy kilof. Mam ogromną ochotę rozbudować tego moda do powiedzmy... 200 nowych rud, ale nie wiem, jakich minerałów byście chcieli i czy w ogóle chcecie Earth Stones Beta na wersję 1.12.2. Wypowiedzcie się proszę na ten temat i z góry dziękuję za samo doczytanie do tego momentu ;).

Link do Earth Stones:

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Edytowane przez NexaHex
Trafniejszy tytuł

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nicku    61

Bardzo fajna modyfikacja 🙂 Szczerze chciałbym zobaczyć jak to się rozwinie, nie mam nic przeciwko 1.12.2, ale fajnie by było gdyby kiedyś były aktualizacje na nowsze wersje 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
NexaHex    0
Napisano (edytowane)

Przygotowałem już 126 grafik rud i minerałów. Pozostało drugie tyle i stworzenie samego moda. Tworzę od podstaw. Jeśli mod zostanie choć trochę rozchwytywany, to aktualizacje na nowsze wersje MC jak najbardziej przewiduję ;D.

Oto, co będzie w Earth Stones Gamma (gamma, bo beta już była, o czym zapomniałem):

- ponad 300 nowych bloków rud wraz z itemkami reprezentującymi każdy z tych ponad 300 minerałów w postaci wydobytej,

- maksymalną ilość rud metali i ich itemków,

- meteoryty, które będzie można znaleźć na powierzchni w postaci obiektów 3D, które będą podzielone na metaliczne, kamienno-metaliczne i kamienne,

- minerały organiczne w postaci bloków i itemków (bursztyn, skamieniałości, koral, perła itd.),

- minerały syntetyczne (przykładowo kryształy bizmutu, chalkantytu itd.), które będzie można hodować samemu,

- kilka wymyślonych minerałów,

- kilka minerałów z wszelkiego rodzaju produkcji sci-fi (z gier, filmów),

- kilka kilofów,

- z niektórych minerałów będzie można tworzyć bloki tych minerałów,

- z niektórych minerałów będzie można tworzyć zbroję,

- lapiz lazuli przestanie być jedynym barwnikiem jako skała,

- kilka bloków dekoracyjnych w motywie górniczym i laboratoryjnym,

- kilka związków chemicznych i specjalnych bloków do produkcji minerałów.

+ możliwe, że zabiorę się też za inne wymiary (Nether, End).

W sumie mod wniesie około 700 nowych bloków i itemów.

Już niedługo screeny i filmiki! Piszcie śmiało, co sądzicie o tych planach. Serio będzie mi potrzebne Wasze wsparcie, inaczej szybko się przy tym wypalę, nie ma co ukrywać, bo sporo tego...

Edytowane przez NexaHex
Postanowiłem rozszerzyć treść

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
NexaHex    0

Oto pierwsze bloki. Mam nadzieję, że się podobają, bo rysowanie tego jest wyjątkowo czasochłonne 😄

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi