Skocz do zawartości
LeftDuality

Mały serwer vanilla survival 1.14! 18+

Rekomendowane odpowiedzi

LeftDuality    0

Szukam kilku osób do wspólnej gry na serwerze vanilla, opłaconym przeze mnie (choć mile widziane "dorzutki"). Craftserve z pakietem diamond (czyt. najszybsza opcja).
Wiek najlepiej 20+, choć i 18+ będzie mile widziane.
Gra spokojna, wraz ze wspólnym eksplorowaniem mapy, budowaniem, etc. Tak naprawdę co kto lubi, tym może się zająć.
Zapewne pisać, że grief niedozwolony nie trzeba, choć osoby starsze powinny mieć w głowie wszystko już poukładane  

Póki co na serwerze będą grały trzy osoby: ja, mój chłop oraz mój brat.

Serwer startuje dziś od zera.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Podroznik    0

Czemu nie, tylko jest jeden kłopot (a może nie?), mam lat 17 aczkolwiek ogarnięty, człowiek jak człowiek, od dawna szukam jakiegoś takiego spokojnego serwera dla luznego grania, żeby się zrelaksować a nie tylko uważać czy nikt od tylu nie zachodzi thats what she said

Or he said 

Więc jeśli to nie jakas duża wada to proszę pisać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
LeftDuality    0

Jest luzik, jakoś specjalnie z liczbami cackać. Przecinki są, błędów brak, zdania złożone sensownie 😄

Przyjechałam dziś do rodziny do innego miasta, więc jutro pod wieczór podeślę serwer, dodam na WL i discorda podrzucę, coby czasem pogadać jak masz ochotę. Masz premium?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi