Skocz do zawartości
Pirrllott

Szukam Technika

VenomPCPL

Przenoszę temat do dobrego działu

Wiadomość dodana przez VenomPCPL

Rekomendowane odpowiedzi

Pirrllott    0

Witam.

Może najpierw napiszę coś o serwerze. Serwer istnieje ponad pół roku. Wstępnie zrobiłem go dla swoich dzieci by miały frajdę gry na swoim serwerze. Po miesiącu zadomowiło się dwóch nowych graczy, potem kolejni a serwer rozbudowywałem i sam się w to wciągnąłem. Teraz na serwerze mam zaufanych dojrzałych 2. adminów. Dwoje Szeryfów - mają stosunkowo mniejsze uprawnienia od adminów ale mogą na przykład niestosownych graczy wysłać do więzienia. Jest chyba dwóch Vipów oraz tyle samo Super Vipów. To są stali gracze ale są też gracze którzy non stop wracają... aż do momentu aż coś się posypało. Serwer był na 1.12.2. od tygodnia gracze nie mogą się zalogować i wyskakuje im że nick nie jest zarejestrowany. Reinstalacja pluginów AuthMe nie pomogła. Zasugerowałem by ponownie się zarejestrowali ale mimo tego nadal nawet po rejestracji jest problem i wyskakuje to samo. Na stronie hostingu serwera pojawiają się błędy ale nie potrafię tego ogarnąć. Problem jest też z antycheatami. mimo że jakieś tam wgrywałem nadal niektórzy gracze robili co chcieli. Serwer na bieżąco opłacam i szkoda jest mi go zamykać. Sam też się wciągnąłem. Tak mam 42 lata i nie sądziłem że przez swoje dzieci to mnie zainspiruje do serwera i gry :) Potrzebuję Technika który mi to ogarnie a może nawet rozwinąć serwer. Serwer jest opłacony na Premium i nie ma limitów slotów. Bardzo proszę zainteresowane osoby o kontakt. Mam nadzieję że odezwą się ludzie którzy chcą naprawdę pomóc. Nie wiem też w jakiej formie mogę się odwdzięczyć. Tu chodzi bardziej o radość grania i satysfakcji ludzi grających na serwerze.

k.orlowski1977@gmail.com

Pozdrawiam Ciepło i serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

• Podobna zawartość

• Przez quietd4rk_
      Witam!
      Szukam ogarniętej osoby do rozegrania czystego survivala.
      Wymagania:
      -Discord.
      -12+.
      -Dystans do siebie.
      -Osoba musi stosować się do pewnych zasad ustalonych podczas rozgrywki.
      -Aktywność
      -Dobra znajomość trybu jakim jest survival.
      Dziękuje za uwagę!

• Przez HaShySh'U
      SHoNI Craft - Serwer będzie mierzył w tematy gilldi, rpg, średniowiecznych miast z odrobiną fantasy.
      Oczekuję budowniczego, który dobrze się czuje w budownictwie średniowiecznym - mile widziany gotyk.
      Serwer dopiero przygotowuję się do otwarcia, ale jeśli "siądzie" przewidywane są wypłaty dla członków ekipy serwera. 
      Coś o mnie - Pracuję jako informatyk w niewielkiej firmie, już przy początkach minecrafta otwierałem i prowadziłem własne serwerki minecrafta - jedne lepiej, drugie gorzej. Zarzuciłem hobby na parę lat żeby do niego powrócić z impetem - są środki, więcej czasu, wiedzy i cierpliwości do konfigurowania serwera. 
      Sam jestem jedynie technikiem, z budowaniem u mnie kiepsko na tyle, że lobby przy ostatnim otwarciu tworzyłem dwa tygodnie... Zbudowałem fontannę 
      Chętnych proszę o odpowiadanie tutaj / priv / discord Rogaty Brodaty#1905
    • Przez Ulanny
      Witam serdecznie szukam ludzi takich jak technik serwera mc który ogrnia tematy poliginow i tym podobnie, budowniczy który podeślę mi swoje cv (budowle ) na priv 
      Proszę kontaktować się poprzez aplikację Discord Ulanny|#1132
      Wymagania:
      -Mikrofon 
      -Znajomość podstawowych komend jak i zaawansowanych (technik)
      - +15 (po mutacji)
      Oferuje
      -miłą atmosferę 
      -permisje do odpowiedniego stanowiska 
      -serwer 
    • Przez Dante908
      Witam, szukam budowniczego/budowniczych na serwer minecraft skyblock pod wersje 1.12.2 kontakt prywatana wiadomość na forum lub gg:  54671127
    • Przez Skazitelny
      ✫ Nazwa i opis projektu: MyLife.pl - nowo powstający serwer MediumHC, założycielem serwera jest Skazitelny, który w przeszłości miał już styczność z innymi serwerami.
      ✫ Oczekuję: Jedyne czego oczekuję to aktywność i zaangażowanie w swoją pracę - wiek nie jest ważny.
      ✫ Oferuję: 
      ranga na serwerze & discordzie; praca w miłym gronie; w późniejszym czasie większe szanse na dostanie się do administracji; ✫ O mnie: Mam na imię Dawid, mieszkam w Poznaniu a lat mam siedemnaście. Więcej informacji po ewentualnym zapoznaniu. 
      ✫ Kontakt: Zainteresowanych zapraszam na oficjalnego discorda serwera (https://discord.gg/MDXGABS), a następnie do konwersacji w prywatnej wiadomości (nick: Skazitelny).
  • Dodaj nową pozycję...