Skocz do zawartości
Pirrllott

Szukam Technika

VenomPCPL

Przenoszę temat do dobrego działu

Wiadomość dodana przez VenomPCPL

Rekomendowane odpowiedzi

Pirrllott    0

Witam.

Może najpierw napiszę coś o serwerze. Serwer istnieje ponad pół roku. Wstępnie zrobiłem go dla swoich dzieci by miały frajdę gry na swoim serwerze. Po miesiącu zadomowiło się dwóch nowych graczy, potem kolejni a serwer rozbudowywałem i sam się w to wciągnąłem. Teraz na serwerze mam zaufanych dojrzałych 2. adminów. Dwoje Szeryfów - mają stosunkowo mniejsze uprawnienia od adminów ale mogą na przykład niestosownych graczy wysłać do więzienia. Jest chyba dwóch Vipów oraz tyle samo Super Vipów. To są stali gracze ale są też gracze którzy non stop wracają... aż do momentu aż coś się posypało. Serwer był na 1.12.2. od tygodnia gracze nie mogą się zalogować i wyskakuje im że nick nie jest zarejestrowany. Reinstalacja pluginów AuthMe nie pomogła. Zasugerowałem by ponownie się zarejestrowali ale mimo tego nadal nawet po rejestracji jest problem i wyskakuje to samo. Na stronie hostingu serwera pojawiają się błędy ale nie potrafię tego ogarnąć. Problem jest też z antycheatami. mimo że jakieś tam wgrywałem nadal niektórzy gracze robili co chcieli. Serwer na bieżąco opłacam i szkoda jest mi go zamykać. Sam też się wciągnąłem. Tak mam 42 lata i nie sądziłem że przez swoje dzieci to mnie zainspiruje do serwera i gry :) Potrzebuję Technika który mi to ogarnie a może nawet rozwinąć serwer. Serwer jest opłacony na Premium i nie ma limitów slotów. Bardzo proszę zainteresowane osoby o kontakt. Mam nadzieję że odezwą się ludzie którzy chcą naprawdę pomóc. Nie wiem też w jakiej formie mogę się odwdzięczyć. Tu chodzi bardziej o radość grania i satysfakcji ludzi grających na serwerze.

k.orlowski1977@gmail.com

Pozdrawiam Ciepło i serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

• Podobna zawartość

• Przez pannguss
      Poszukuje ludzi do ekipy na stworzenie serwera minecraft na dużą skale.
      Szukam ludzi z doświadczeniem oraz chęcią tworzenia.
      Poszukuje osób które znają się na tworzeniu od strony technicznej.
      Chodzi mi o Technika który również byłby współwłaścicielem, ogarniałby na
      starcie , a wraz z rozwojem zastąpić jego miejsce technika
      nowymi osobami do ekipy a on sam zostałby  współwłaścicielem 
      i razem rozwijalibyśmy ekipę jak i cały serwer  

Kogo szukam?
      Osoby która chciała by stworzyć serwer i go rozwijać. Wszelkie zarobi z serwera początkowo na rozwój serwera by stał się rozpoznawalnym ogromnym serwerem.

Planuje zacząć od małego serwera SkyBlock 40 slot na początek.
      Mam sporo nowości które razem z współwłaścicielem
      bym wdrożył.Po czym powiększyć sloty i dodawać
      kolejne tryby by serwer się w jak najszybszy sposób rozwijał.
      To tak w dużym skrócie 

Chętnych zapraszam do kontaktu: 
      koncikdlagamera@wp.pl
      nie oczekuje oficjalnego e-maila typu wiek, doswiadczenie itp.
      tylko zwykłej wiadomości o chęci współpracy pogadamy i zobaczymy czy sb odpowiadamy 
    • Przez pabloo
      Witam
      Szukam beta testerów serwera skyblock

discord: 
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
      O wszystkich błędach informujcie na discordzie
      Dziękujemy za pomoc 

// Usuwam IP serwera ~ VenomPCPL

• Przez marqs
      !Witam wszystkich zainteresowanych!
      Poszukuję budowniczych na serwer wersji spigot 1.11.2
      Tworzymy z kolegą potężny serwer wzorując się na Polsce. W obecnej (pierwszej) edycji zajmujemy się Warszawą i nie mówię tu o kopiowaniu 100% z rzeczywistości, ale o umieszczaniu na serwerze wyróżniających się budowli, jak np. Pałac Kultury, Hotel Marriot czy choćby biedronka. Oczywiście z zachowaniem wszelkich właściwości serwera, mianowicie jest (będzie) to serwer ekonomiczny (z survivalem i pvp na oddzielnych światach) czyli prace, działki, rangi (np. urzędnik, policjant). 

Rekrutacja:
                      Minimalnie 14 lat (Jeżeli jesteś młodszy również napisz, liczą się umiejętności)                 Doświadczenie w minecraft                  Discord / Teamspeak                 Minecraft Premium  !!OBOWIĄZKOWO!!             Jeżeli więc uwielbiasz budować, nie przeszkadza ci wzorowanie się na prawdziwych budowlach, chcesz żeby twoje dzieła zobaczył świat i spełniasz wymogi to serdecznie zapraszam!!🙂
      Jakakolwiek pomoc jest wynagradzana w postaci rangi budowniczy i przywilejów Legendy (najwyższa ranga przed adminem)

Jak się dostać
      Napisz maila na wskazany poniżej adres w którym podasz  
      Nick w Minecraft Wiek Ile czasu już grasz Co najlepiej umiesz budować np. wieżowce, domy, areny (Opcjonalnie) Zdjęcia twoich dzieł  
      Kontakt :
      Gmail:  minecraftserwercsrv@gmail.com   
  • Dodaj nową pozycję...