Skocz do zawartości
  • 0
Adminek05

Brak dźwięku w starszych wersjach beta

Pytanie

Adminek05    0

Gdy gram w starsze wersje beta i Alpha w ogóle nie ma dźwięku, nawet w menu. W najnowszej wersji dźwięk działa bez zarzutu.  Dużo szukałem w Internecie i słyszałem że wystarczy dac czas na uruchomienie się assetów. Tak wyczytałem na innym forum. Nieatety gram nawet po 5h i dźwięku nadal nie ma. Proszę  o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
Asaznanie    0

Dźwięki z starych wersji Alpha i niektórych wczesnych beta są kodowane w formacie ` .mus `. Niby powinno działać... ale jednak niektóre z nowych koderów dźwiękowych mogą mieć z nimi problem. Możemy się tutaj jeszcze dopatrywać problemów z assetami. Co nie zmienia faktu, że nie zawsze i nie wszędzie ten błąd występuje. U mnie pomogło wyczyszczenie wszystkich plików związanych z Minecraftem i instalacja na nowo, chociaż na starszym sprzęcie to nie pomaga. Można szukać rozwiązania w czeluściach internetu. Do czego zachęcam, ale jednak na nie wiele się to zda, ponieważ brak dźwięków w starszych wersjach Alpha oraz beta może być spowodowany wieloma, niezależnymi od siebie czynnikami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi