Skocz do zawartości
  • 1
Pirrllott

Plugin PAC Phoenix Anti-Cheat - lagi

Pytanie

Pirrllott    0

Czy ktoś z forum miał styczność z tym pluginem? Zainstalowałem go na swoim serwerze i ogólnie działa fajnie ale jest jeden problem. Kiedy gracze zaczynają budować pod siebie lub niszcząc pod sobą, laguje tak, że gracz nie może się wydostać. Potrzebuję porady czy da się go tak skonfigurować by ten problem znikną? Ewentualnie może ktoś poleci mi jakiś plugin na Cheaty który będzie działał na wersji 1.12.2 i 1.13? 

Liczę na pomoc ;)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
RexuTV    2

Nie miałem z tym pluginem do czynienia i nie wiem, co on tak właściwie robi. Napisz mi co, a może polecę Ci coś lepszego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Pirrllott    0
16 godzin temu, RexuTV napisał:

Nie miałem z tym pluginem do czynienia i nie wiem, co on tak właściwie robi. Napisz mi co, a może polecę Ci coś lepszego.

Tak jak pisałem wyżej, przy budowaniu pod siebie gracze zostają nagle zablokowani i nie mogą się wydostać. Jak odinstaluję ten plugin to działa wszystko poprawnie ale potrzebuję jakiegoś anticheata. PAC właśnie ma za zadanie blokować cheaty tak jak latanie, x-rey, szybkość, kill aure itp. Szukałem na spigocie ale jest właściwie tylko ten PAC. No chyba że źle szukam :) Jak masz coś do polecenia z pluginów na Cheaty dla wersji 1.12.2 i 1.13, będę wdzięczny. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
M1Chh4l    9

Zobacz w configu, może zablokowane masz.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Pirrllott    0
Dnia 30.01.2019 o 10:52, M1Chh4l napisał:

Zobacz w configu, może zablokowane masz.

Sprawdzałem. szukam jakiegoś innego pluginu ale ciężko jest znaleźć na spigot 1.12.2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi