Skocz do zawartości
  • 0
Pirrllott

Problem z Cuboidem

Pytanie

Pirrllott    0

Witajcie.

Potrzebuję pomocy. Mam własny serwer i do tego czasu sobie ogarniałem wszystko sam aż do momentu. Na Spawnie zrobiłem cuboid arene, włączyłem pvp i wyłączyłem latanie graczom ale potem zauważyłem że jako właściciel nie mogę w tym regionie niszczyć ani budować. Usunąłem nawet w WorldGuard na arenie te pvp i fly i dalej to samo. Ma ktoś na to rozwiązanie? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

5 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 1
RexuTV    2

Czy jesteś właścicielem regionu? (/rg addowner <cuboid> <nick>). Może to wina tego, że nie masz opa? PS. Co Ci wyskakuje jak próbujesz budować?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 1
Pirrllott    0

Temat do zamknięcia.

Udało mi się znaleźć problem :) Chociaż właściwie to był mój błąd poniekąd.

Okazało się że sprawcą całego problemu był plugin Survival Game. Na terenie Areny na tym cuboidzie zrobiłem teren pod igrzyska śmierci. Po czasie chciałem na tym terenie zbudować Parkour i nie dało się budować a zapomniałem całkowicie że tam ustawiłem właśnie wspomniane igrzyska. Plugin usunąłem i teraz działa poprawnie.

Rexu Tv - Dziękuję za próbę pomocy i za chęci :) Dałem ocenę na plus dla Ciebie ;)

Pozdrawiam wszystkich serdecznie i życzę wszystkim abyście nie mieli problemów ze swoimi serwerami :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Pirrllott    0
12 godzin temu, RexuTV napisał:

Czy jesteś właścicielem regionu? (/rg addowner <cuboid> <nick>). Może to wina tego, że nie masz opa? PS. Co Ci wyskakuje jak próbujesz budować?

Oczywiście że jestem. Cały serwer sam budowałem i wszystko działało bardzo dobrze do tego momentu. Mam opa i wszystkie uprawnienia. Jak robię inny cuboid jest ok. Najgorsze jest to że nic nie wyskakuje. żadnych powiadomień i to jest dziwne. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Pirrllott    0
Napisano (edytowane)

Dodam jeszcze że to wersja Spigot 1.12.2 tak jakby co :)

Usunąłem region komendą /rg remove, zrestartowałem serwer i już w Worldguard nie ma śladu po regionie. Wszedłem na serwer na ten były region i dalej to samo. Nie da się nic stawiać i niszczyć. Zrobiłem reload pluginu Worldguard i nadal jest problem. Staram się nadal to rozwiązać jeśli znajdę rozwiązanie to dam znać ale jak na razie może tu ktoś szybciej mi pomoże :)

Edytowane przez Pirrllott

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
VenomPCPL    25

** Wiadomość wygenerowana automatycznie **

Problem został uznany za rozwiązany, w razie wątpliwości skontaktuj się z moderatorem forum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...