Skocz do zawartości
Nicku

Temat informacyjny oraz zapisy na whiteliste

Rekomendowane odpowiedzi

Nicku    62

Serwer Vanilla został specjalnie stworzony dla społeczności naszego portalu! Rozgrywka charakteryzuje się surowością, bez żadnych ułatwień i dodatkowych wtyczek. Zanim jednak dołączysz do naszego grona, musisz się zapoznać z regulaminem serwera oraz napisać wniosek o wpisanie do whitelisty. Przeczytaj uważnie cały temat, w razie pytań kieruj je do ekipy forum poprzez prywatną wiadomość, lub nowy wątek w tym dziale.

Regulamin serwera

1. Gramy na zasadach fair play, czyli nie oszukujemy, nie okradamy innych i nie utrudniamy reszcie grania.
  2. Nieuzasadniony griefing będzie karany.
  3. Słuchaj się poleceń operatorów serwera (lista operatorów jest poniżej).
  4. Cały teren na serwerze jest współdzielony dla wszystkich graczy, zanim wybudujesz gdzieś swój domek to upewnij się, że nikt nie buduje w tym miejscu.
  5. Spory są rozwiązywane między graczami, w przypadku dojścia do nieporozumienia, operator dołączy do dyskusji i wyda ostateczny werdykt sporu.
  6. Pamiętaj że na serwerze nie jesteś sam, współpracuj i dogaduj się z innymi graczami, na samotną grę polecamy tryb jednoosobowy.

Operatorzy serwera:

• nicku1
  • VenomPCPL

Jeżeli wyrażasz zgodę na obowiązujące zasady, możesz złożyć wniosek o wpisanie do whitelisty serwera, pamiętaj że serwer jest tylko dla osób posiadających zakupioną grę. Wzór znajduje się poniżej. Do zobaczenia ;)

1. Nick: ..
2. Zakupiona gra?: ..
3. Parę słów o sobie: ..
4. Powód dołączenia na serwer: ..
5. Twoje UUID (komenda /uuid na lobby):

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hogohin    8

1. hogohin

2.no wiadomix

3.no bo ja tu bylem super gosciem na minkraft pl i super moderatorem bo kazdy mowil ze jestem super pozdrawiam

4. chcialbym dolaczyc na serwer bo chcialbym dolaczyc na serwer aby byc na nim obecny(?)

duze el0

• Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pies    6
1. Nick: pies_X_X
2. Zakupiona gra?: woof
3. Parę słów o sobie: woof
4. Powód dołączenia na serwer: woof?

@E: 5. Znajomi: Golzeb, sasuke3, sasuke2 i jeszcze jeden pewnie napisze bo nie wie
sasuke3 i sasuke2 nie mają premki

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

@E: Z góry dzięki za dodanie ekipy

Edytowane przez kprzk
Nietędzy koleszkowie którzy szukają zabawy
  • Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Policjant    1

1. Policjant_

2. Tak zakupiony minecraft premium.

3. Witam jestem Filip, pochodzę z Warszawy. Jestem ogarniętą osobą i nie robię problemu z byle czego.

4. Chciałbym dołączyć do serwera ponieważ lubię sobie pograć z innymi ludźmi i mieć z tego frajdę.Grałem na waszym serwerze od początku FreeBuild. 

Edytowane przez Policjant

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
L0Slocos89    0

1. L0SLocos89

2.t

3. Hej, pochodze ze Szczecina ale aktualnie mieszkam w Londynie. Gram w MC od okolo 6-7 lat. Moje zainteresowania to glownie gry ale takze sport i manga/anime. 

4. Chcialabym dolaczyc, gdyz poszukuje PL serwera na ktorym moglabym dodatkowo pograc. Jestem aktualnie czlonkiem innego whitelist serwera i generalnie jest bardzo wesolo ale po prostu mam wystarczajaca ilosc czasu zeby go poswiecic na wiecej niz 1 serwer. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mariella    55

Zapowiada się cudowny serwer. :) Nie ma jak zwyczajna, prosta Vanilla. <3

1. Nick: LorellaiNihil
2. Zakupiona gra?: Jest premka. :D
3. Parę słów o sobie: Lorellai, 24 lata, Memphis lub okresowo Kraków, tłumacz języków obcych, nauczyciel, trener i hodowca psów. Gry, broń, piłka nożna - moje pasje. :P 
4. Powód dołączenia na serwer: Uwielbiam Minecrafta, a jeszcze bardziej uwielbiam grać na dobrym serwerze z fajnymi osobami.

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MiutuPoland    0
1. Nick: MiutuPoland
2. Zakupiona gra?: Tak
3. Parę słów o sobie: Co ja mogę mówić? znacie mnie lol
4. Powód dołączenia na serwer: Lubię grać z polakami i na takich serwerach gdzie oszustwa są karane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
unXcepted    0
1. Nick: unXcepted
2. Zakupiona gra?: Premium prosto z minecraft.net
3. Parę słów o sobie: Jestem człowiekiem raczej spokojnym, nie wpadam w kłótnie oraz nie griefuję. 
4. Powód dołączenia na serwer: Poprostu, chce sobie pograć na spokojnym serwerze z miłą atmosferą i bez 'oszukistów'

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ewelina_70    2
1. Nick: RezlieTheScout
2. Zakupiona gra?: Yep
3. Parę słów o sobie: Aktualnie jestem chora więc mogę sobie pograć z wami 
4. Powód dołączenia na serwer: no grałam sobie kiedyś na freebuildzie i survivalu i fajnie byłoby wrócic

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

1. Nightmare1998

2. Gdzies w 2012

3. RODO mi zabrania haha

4. Kiedys sobie na nim gralem pod nikiem kalexandr2 chyba i mialem domek i bylo fajnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MateuRZ    1
Napisano (edytowane)

1. Nick: MateuRZ

3. Parę słów o sobie: lubie mc, lubie Redstone, fan MCU 😄

4. Powód dołączenia na serwer: serwer fajny, miła atmosfera, dobra administracja 😉, mili gracze, ogolnie dobry serwer

5. Twoje UUID (komenda /uuid na lobby): 945a910d-1322-4dfb-a869-f02fcb783d3b

Edytowane przez MateuRZ
punkt 5. no i może nicku zobaczy że coś sie dzieje, ktoś chce znowu grać no i mi się nie podobało
  • Dzięki 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
1. Nick: MozoskyFivoPl
2. Zakupiona gra?: Tak w media expert
3. Parę słów o sobie: Jestem bardzo związany z tą grą od 5 lat
4. Powód dołączenia na serwer: Server wydaje się fajny kolega grał i poleca ^MateuRZ^

Edytowane przez MozoskyFivoPl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Maras210    0
Napisano (edytowane)

1. Nick: Maras210

2. Zakupiona gra ?: Oczywiście że tak

3.Parę słów o sobie:  Cichy i spokojny. Starszy gość po trzydziestce

4.Powód dołączenia na serwer Chciałbym spróbować czegoś spokojnego , bez pośpiechu i stresu . 

Edytowane przez Maras210

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
LeftDuality    0
Napisano (edytowane)

1. Nick: LeftDuality;
2. Zakupiona gra?: kilka lat temu;
3. Parę słów o sobie: od czasu do czasu klikam w minecraft, moją miłością jest kopanie tuneli w poszukiwaniu diamentów, jestem pełnoletnia;
4. Powód dołączenia na serwer: vanilla survival to jedyny słuszny tryb gry :v Sortowanie użytkowników + stary dobry minecraft bez modów;

Edytowane przez LeftDuality

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ambieusz    0

1. Nick: Ambieusz
2. Zakupiona gra?: Nieinaczej
3. Parę słów o sobie: W Minecraft (z przerwami mniejszymi i większymi) gram od bety 1.5, ostatnimi laty dosyć rzadko, nie mniej jednak nadal od czasu do czasu wracam. Niestety głównie na singleplayer, co chętnię zmienię. Jeżeli chodzi o prywatne zainteresowania to geopolityka i trochę ekonomii.
4. Powód dołączenia na serwer: Chyba już wyżej odpowiedziałem na to pytanie. Dodam, że jeszcze w czasach kiedy sieć minecraft.pl miała kilka różnych serwerów (Freebuild <3) to proponowałem dodanie czegoś na kształt tegoż właśnie, co wtedy niestety nie spotkało się ze zbytnim uznaniem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nicku    62

Z powodu mojej nieobecności i problemów związanych z kradzieżami to serwer do chwili obecnej nie działa. Postaram się do następnego tygodnia ustawić serwer i zabezpieczyć go przed kradzieżami. Do tego czasu wstrzymuje zapisy na whitelite, wszyscy zostaną powiadomieni o dodaniu na listę poprzez oznaczenie w tym temacie :)

• Smutne 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ketjow3    0
1. Nick: Ketjow3
2. Zakupiona gra?: Tak, Premium
3. Parę słów o sobie: Jestem dorosłym początkującym graczem i powoli zaczynam przygodę z MC, szanuję i wspieram jak mogę innych, 
   nie znoszę chamstwa, jestem przyjaźnie nastawionym człowiekiem.
4. Powód dołączenia na serwer: Chciałbym pograć z ludźmi honorowymi i przestrzegającymi reguł gry. 
   Do tego vanilla to jest to gdzie dobrze się odnajduję. Mam nadzieję spędzić na serwerze sporo godzin ucząc się i poznając MC.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nicku    62

@Ketjow3 @Ambieusz @LeftDuality @MozoskyFivoPl

zostaliście dodani do whitelisty, przypominam że w pierwszym poście są zasady które obowiązują na serwerze. W razie pytań to kierujcie je do @VenomPCPL lub bezpośrednio do mnie ;) Polecam metodę kontaktu przez Discorda, będzie dla was najszybciej dostać odpowiedź :)

Oddaje wam w niepełni funkcjonalne lobby z którego powinniście móc wejść na serwer za pomocą kompasu. Nad lobby jeszcze będziemy pracować więc nie wyrabiajcie sobie już na zaś opinii :x Połączyć się do niego możecie z IP: minecraft.pl ;3

DLA STARYCH GRACZY

W związku z lekkimi zmianami które zaszły razem z wprowadzeniem lobby, możecie mieć problemy z wejściem na serwer lub waszych przedmiotów nie zastaniecie na swoich kontach. Spokojnie, wasze itemy nadal są bezpieczne, jednak muszę was prosić o kontakt do mnie z waszym UUID na serwerze. Przygotowałem dla was specjalną komendę /uuid na lobby abyście mogli podejrzeć je w każdej chwili. Z tymi literkami będę w stanie pomóc wam odzyskać wasze przedmioty :)

• Lubię to! 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
M1Chh4l    9
1. Nick: Th3G4m3r123
3. Parę słów o sobie: Lubię grać w Mc i jestem modem na raczkującym modem na minecraft.pl
4. Powód dołączenia na serwer: Chciałbym z Wami pograć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tepdi    0
Napisano (edytowane)
1. Nick: Tepdi
2. Zakupiona gra?: Oczywiście.
3. Parę słów o sobie: Lubie grać w gry.
4. Powód dołączenia na serwer:Szukam nowego serwera do gry w Mc.
5. UUID 2d50e719-bff5-4c36-a734-87630f79b868

Edytowane przez Tepdi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1. Nick: GoldMindNugget
2. Zakupiona gra?: .Nie
3. Parę słów o sobie: Minecraft to moja ulubiona gra ever
4. Powód dołączenia na serwer: szukalem serwer do grania w minecraft
:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
VenomPCPL    25
52 minuty temu, ItsASkripter1337_ napisał:

1. Nick: GoldMindNugget
2. Zakupiona gra?: .Nie
3. Parę słów o sobie: Minecraft to moja ulubiona gra ever
4. Powód dołączenia na serwer: szukalem serwer do grania w minecraft
:)

Serwer jest tylko dla osób którzy zakupili grę

18 godzin temu, Tepdi napisał:

1. Nick: Tepdi
2. Zakupiona gra?: Oczywiście.
3. Parę słów o sobie: Lubie grać w gry.
4. Powód dołączenia na serwer:Szukam nowego serwera do gry w Mc.

Podaj swoje UUID. Komenda /uuid na lobby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ToTenZnany    0
1. Nick: ToTenZnany
2. Zakupiona gra?: Tak. 
3. Parę słów o sobie: Jestem otwartym graczem.
4. Powód dołączenia na serwer: Dostałem flashbacki z wietnamu. To był mój 1 serwer mc na jaki wbiłem. Dobrze się tu bawiłem :D.
chciałbym zobaczyć jak serwer prezentuje się dziś.
5. Twoje UUID (komenda /uuid na lobby): 4ee2990b-7adc-4c8e-a476-df5399af1daf

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi