Skocz do zawartości

Pytanie

oposus    0

Niedawno zainstalowałem minecraft forge więc zaczołem ściągac mody i wszystko dobrze działało ale gdy ściągnołem decocrafta to pakazuję mi się przy włączaniu gry że jest crash gry i nie mogę włączyć minecrafta

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

4 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
Asaznanie    0

''Deceocraft'' Najprawdopodobniej koliduje z jaką inną modyfikacją. Morze to być użycie tych samych wartości czy odwołanie się do podobnych plików np: ten sam crafting ale inne przedmioty. Trudno jest to sprecyzować i na pewno jeszcze trudniej zlokalizować, tym bardziej, że nie mamy do dyspozycji raportu błędu. Polecam ci ''Course'' który daje możliwość zrobienia własnej paczki lub korzystania z już wykonanych i skonfigurowanych, najbardziej stabilne są te od nich samych, między innymi  paczki FTB.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
oposus    0
Spoiler

Z jaką modyfikacją morze kolidować decocraft mam architecture craft, mrcrayfish furniture mod, world edit a reszty co napisałes nie rozumiem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Asaznanie    0
Napisano (edytowane)
18 minut temu, oposus napisał:

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Pokaż ukrytą zawartość

Z jaką modyfikacją morze kolidować decocraft mam architecture craft, mrcrayfish furniture mod, world edit a reszty co napisałes nie rozumiem

Nie mam pojęcia z która morze kolidować i dokładnie które linie kodu. Mogą to być również nieprawidłowe argumenty JAVA. Morze wyślij mi treść błędu. A Course to specjalny laucher do modowania MC.

Edytowane przez Asaznanie
Poprawa ortografii

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi