Skocz do zawartości
Rybson

szukam Mobile Legends Bang Bang

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Tomek402
      Szukam kogoś od pluginów w minefraft
      Wiek nie ma znaczenia
      Ktos doświadczony
      Kontakt:
      Skype.tomek402qazplm
      Lub nr.885 266 366
    • Przez Pirrllott
      Witam.
      Może najpierw napiszę coś o serwerze. Serwer istnieje ponad pół roku. Wstępnie zrobiłem go dla swoich dzieci by miały frajdę gry na swoim serwerze. Po miesiącu zadomowiło się dwóch nowych graczy, potem kolejni a serwer rozbudowywałem i sam się w to wciągnąłem. Teraz na serwerze mam zaufanych dojrzałych 2. adminów. Dwoje Szeryfów - mają stosunkowo mniejsze uprawnienia od adminów ale mogą na przykład niestosownych graczy wysłać do więzienia. Jest chyba dwóch Vipów oraz tyle samo Super Vipów. To są stali gracze ale są też gracze którzy non stop wracają... aż do momentu aż coś się posypało. Serwer był na 1.12.2. od tygodnia gracze nie mogą się zalogować i wyskakuje im że nick nie jest zarejestrowany. Reinstalacja pluginów AuthMe nie pomogła. Zasugerowałem by ponownie się zarejestrowali ale mimo tego nadal nawet po rejestracji jest problem i wyskakuje to samo. Na stronie hostingu serwera pojawiają się błędy ale nie potrafię tego ogarnąć. Problem jest też z antycheatami. mimo że jakieś tam wgrywałem nadal niektórzy gracze robili co chcieli. Serwer na bieżąco opłacam i szkoda jest mi go zamykać. Sam też się wciągnąłem. Tak mam 42 lata i nie sądziłem że przez swoje dzieci to mnie zainspiruje do serwera i gry Potrzebuję Technika który mi to ogarnie a może nawet rozwinąć serwer. Serwer jest opłacony na Premium i nie ma limitów slotów. Bardzo proszę zainteresowane osoby o kontakt. Mam nadzieję że odezwą się ludzie którzy chcą naprawdę pomóc. Nie wiem też w jakiej formie mogę się odwdzięczyć. Tu chodzi bardziej o radość grania i satysfakcji ludzi grających na serwerze.
      k.orlowski1977@gmail.com

Pozdrawiam Ciepło i serdecznie
    • Przez xMaxBlade
      Witam
      Poszukuje sponsora który będzie sponsorował maszynę / Technik ( Reklamę ja opłacam na reklamę będę wydawał co edycję 200/300 zł i dla tego potrzebuję sponsora na opłate maszyny / Technika )

Jaki koszt jest opłaty Maszyny / Technik

Technik - 70/80 zł ( 1 Edycja )
      Maszyna - 100 zł +/- ( 1 Miesiąc )

Co Oferujemy na serwerze / Tobie :

- Range Administracyjną 
      - zysk z serwera 
      - Autorskie Pluginy 
      - Autorskie zabezpieczenia na serwer np. : Anty-crash / Anty-ddos / zabezpieczenie konta administracji itp
      - - Reklamę serwera ( Tak jak pisałem wyżej na mój koszt )
      - Pewność że projekt nie zostanie porzucony z dnia na dzień 

Kontakt z mną 

GG : 67164493
      Forum : Wiadomość Prywatna 
      FB : https://www.facebook.com/etst.rdtgrt.7
      Jeżeli jesteś zainteresowany i masz jakieś pytania do mnie napisz a odpowiem ci na każde pytanie 
    • Przez VollumiNN
      Szukam osoby na wybrane stanowiska:
      Technik 
      Budowniczy 
      Moderator 
      Helper 
      Chętni pisać na email:
      volluminn.tyszka@wp.pl 
      Wzór:
      Jestem zainteresowany posada (posada) mam lat (lata) doświadczenie jest od 0 do 10 

• Dodaj nową pozycję...