Skocz do zawartości
Nicku

Dołącz do załogi forum!

Rekomendowane odpowiedzi

Nicku    65

Zostań członkiem naszej załogi!

Zainteresowany pomocą na forum od strony zaplecza? Chcesz mieć realny wpływ na przyszłość oraz teraźniejszość forum? Dołączenie do naszej ekipy będzie najlepszym rozwiązaniem ? Jak większość poszukujemy osób, które pomogą przy organizacji całej społeczności, ale również przy jej rozwoju. Jeżeli masz pewne talenty z którymi możesz się z nami podzielić, albo chęć niesienia pomocy i pracy na rzecz społeczności to zachęcamy do spróbowania ?

Wymagania

W zależności od rangi, o którą się ubiegamy, należy posiadać przynajmniej minimalne doświadczenie umożliwiające pełnienie danej funkcji. Poza tym ogólne wymagania to:

  • znajomość ortografii (bez rażących błędów),
  • umiejętność pracy w grupie,
  • przynajmniej godzinę wolnego czasu dziennie,
  • dobre zachowanie.

W zamian możemy zaoferować możliwość rozwijania swoich umiejętności oraz współpracę w ciekawej ekipie. Praca na forum jest formą wolontariatu i nie przewidujemy żadnego wynagrodzenia (nie wyklucza to jednak możliwości dostania nagrody za pomoc).

Zanim napiszesz podanie, sprawdź

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

, powoli to tobie zobaczyć jakie funkcje można pełnić w ekipie. Sama aplikacja nie ma określonego wzoru, warto jednak napisać o: swojej osobie, cechach charakteru, zainteresowaniach, doświadczeniu oraz zaletach i wadach. Wszystkie podania wysyłamy na email rekrutacja@minecraft.pl najlepiej z tytułem: "[Tu wpisz rangę o którą się ubiegasz] twoja nazwa na forum". Każda aplikacja zostaje dokładnie rozpatrywana, jeżeli po 48h nie dostałeś odpowiedzi o potwierdzeniu przyjęcia aplikacji skontaktuj się z Globalnym moderatorem.

Jeżeli nie ma rangi która by tobie odpowiadała, możesz napisać aplikację z propozycją dodania nowej funkcji. W takim przypadku prosimy o opisanie funkcji oraz jak by się ona znajdowała w strukturze załogi.

Pozostało nam już tylko wszystkim życzyć powodzenia, pamiętajcie aby pokazać się od swojej najlepszej strony!
Administracja Minecraft.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...