Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Viserys

Konsola Xbox One S "Minecraft" - dostępność

Polecane posty

Viserys    0

Witam wszystkich na forum. Jak już zapewne wiecie Microsoft zaprezentował konsole w edycji limitowanej Minecrafta. Chciałbym ją kupić siostrzeńcowi na gwiazdkę. Czy wiecie może gdzie ją zamówić i kiedy, żeby zdążyć zanim inni ją wykupią?

Tutaj coś napisali o tej konsoli, ale nie napisali gdzie będą składane preordery.

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Ale potrzebuję informacji kiedy i gdzie zamówić. Nie siedzę w temacie więc proszę Was o pomoc.

Jeśli napisałem wątek w złym dziale to przepraszam i proszę o przeniesienie.

Edytowano przez Viserys

Nicku    54

"Xboxa One S w wersji Minecraft będzie można zamawiać w przedsprzedaży już od 3 października." więc narazie pewnie trzeba czekać ;)

Edit:

Jednak znalazłem link do przedsprzedaży, jednak cena przeraża ;) 

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.
Zaloguj się, aby obserwować  

• Podobna zawartość

• Przez Reavap
      Witam mam pytanie, otóż konsolowe wersje gry minecraft mają pasek narzędzi nie jak na PC, np pc ma tak chamsko na samym dole a np konsolowe wersje mają troche wyżej tak jak w screenie. czy jest mozliwosc zmienienia położenia paska inventory na takie jak na konsolach jakims modem czy cokolwiek? z góry dziekuje za odpowiedz.

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.
    • Przez Kubaxius
      Witam. Kiedy ostatnio były zgrywane skiny z Minecrafta na Xboxa było kilka problemów (jak zwykle). Ale kiedy inne problemy się skończyły, mój pozostał. Otóż, w mojej postaci spadła z głowy korona. Nie wiem czym to jest spowodowane, próbowałem wgrywać skin od nowa, zmieniać kolor korony, nic nie pomogło. Pomocy! PS Wrzucę mój skin gdy tylko wrócę do domu. Na tym komputerze go nie mam, a z tego co wiem z minecraft.net nie da się go pobrać.

EDIT: [url="http://imageshack.us/photo/my-images/515/kubaxius.png/"]http://imageshack.us/photo/my-images/515/kubaxius.png/[/url] tutaj macie mój skin