Skocz do zawartości
  • 0
Katechi Hope

lan Problem z połączeniem przez LAN

Pytanie

Kiedy chcę zagrać z kimś przez LAN wyskakuje informacja:

java.lang.indexoutofboundsexception:readerIndex(26) + length(1) exceeds writerIndex(26): PooledUnsafedirectbytebuf(ridx: 16, widx: 26, cap:26)

Pojawia się u mnie, jak i u osoby, która chce ze mną grać (jeśli to ona dołącza). Mamy zaktualizowaną Javę, zapory i antywirusy wyłączone, a mimo to wciąż pojawia się taka informacja.
Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
Nicku    65

Próbowaliście stworzyć serwer LAN na obu komputerach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
Jners    0

Może to przez to, że nie jesteście podłączeni do tej samej sieci (źródła internetu. typu ten sam ruter...)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

• Podobna zawartość

• Przez soszka1939
      Witam!

Założyłem serwer na minecraft, ściągnąłem pliki serwer.exe. serwer.jar postąpiłęm według instrukcji, mam z kolegą taką samą wersje MC 1.3.2 oraz hamachi też, wchodzimy w serwer, ja założyciel moge grać normalnie, jednak on przez chwile wszystko widzi i nagle czarny ekran i tak jakby spadał cały czas nie moze sie ruszac ani nic. W czym moze być problem??
      Pozdrawiam!
      Z góy dzięki!
    • Przez Distrojer
      [font=arial,helvetica,sans-serif][size=4]Witam![/size][/font]
      [font=arial,helvetica,sans-serif][size=4]I o pomoc prosze jak najszybszą![/size][/font]
      [font=arial,helvetica,sans-serif][size=4]A więc mam problem w wersji 1.3.1 aby pograć z siostrą w minecrafta przez lan, pokazuje się na laptopie [/size][/font](komp.siostry) komunikat "END OF STREAM"
      Proszę o szybką pomoc! Z góry dziękuje!
  • Dodaj nową pozycję...