Skocz do zawartości
Matley

[Tekkit Lite] Zapper (Wieża Tesli) czyli bezpieczna okolica

Rekomendowane odpowiedzi

Matley    3

Siemano! Siemaneczko! Siemandero! Czyli cześć, elo, piątka, strzała!

Mam tu mały poradniczek dla ludzi rządnych wiedzy i kreatywnie-niekreatywnych pomysłów. 
Poradnik przedstawia Zapper, inaczej zwany wieżą Tesli. Zapper zapewnia nam bezpieczeństwo np. w okolicy naszej "bazy", domu czy czego tam chcecie, nie przepuści żadnego moba i przedewszystkim jest w pełni bezpieczny dla nas. Do tego jakby go ładnie ubrać, robiłby niesamowity efekt!

A więc bierzcie i jedzcie z tego wszyscy albowiem to dzieło moje! 

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Kozaczekk
      Witam mam problem na serwerze . Jeśli się bije z graczem który ma na mieczu Zaklety Ogien to i się pale nie daje mi to obrażenia ... ( Nie mam zadnych mikstur ) . Co zrobić ? Czy to jest przez jakiś plugin ?
    • Przez figi
      mam pytanie jaki to jest mod? wskazany strzałką na te okineko???????

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten załącznik.
    • Przez goliat26
      Cześć.

Chciałbym zaprosić Was na serię poradników do moda jakim jest ComputerCraft. W początkowych odcinkach będziemy poruszać bardzo proste, podstawowe pojęcia a z czasem przejdziemy do bardziej zaawansowanego programowania, dlatego poradnik odpowiedni jest i dla osób początkujących i dla tych które już kiedyś miały styczność z tym modem lub z programowaniem.

W pierwszym odcinku omówię ogólnie przedmioty dostępne w modzie oraz podstawowe komendy systemu Craft OS 1.7.
      Zapraszam Serdecznie

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
    • Przez xSaraxb
      Oto dwa proste sposoby-jak zrobić sobie skina do minecrafta.
      Najpierw pokażę,jak samemu "zaprojektować" skina.
      Wchodzimy w ten link 
       i klikamy na "editor". No i projektujemy swojego skina. Gdy skończymy zapisujemy. I skin gotowy  
      Ogólnie możemy znaleść na tej stronie swojego skina (nie musimy sami projektować) i nawet mozemy go przerobić  
      Okej teraz jak mam wgrać tego skina?
      Sposób 1.
      Odpowiedź jest prosta! Najpierw odpalamy Minecrafta (By Zyczu) na wersji 1.7.2 .  Gdy Minecraft nam sie włączy klikamy "Tryb wieloosobowy". Potem musimy dodać sobię serwer (chyba żę mamy):
       i klikamy "zaloguj". Logujemy sie swoim nickiem w Minecraft i hasłem którę wcześniej założyliśmy na serwerze Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
       (Zmień skina za darmo!). Potem tylko wystarczy kliknać (Wgraj skina ze swojego komputera. Wybierz tą opcje, jeżeli masz obrazek ze skinem zapisany gdzieś na swoim komputerze) Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
      i wgrywamy swojego skina  
       Proste prawda? Działą to na jednoosobowym i wieloosobowym,na serwerach i wszędzie  Na każedj wersji  
      Sposób 2.
      To jest banalnie proste. Wpisujemy na internecie (lub YouTube): minecraft skiny z nickiem. Po prostu szukamy sobie jakiejś nazwy,wchodzimy na Minecrafta sprawdzamy czy skin nam sie podoba. Jeśli tak, to wchodzimy na serwer na którym chcemy grać i jeśli jest wolne to zakładamy sobie konto i mamy skina

1 opcja jest dla tych, który są bardziej zaawansowani a 2 dla mniej zaawansowanych-po prostu tych który chcą na szybko mieć skina
      Mysle,żę to pomogło tym którym mażyli o skinie bez premium   
      Pozdrawiam ;* 
    • Przez TheAzethMeron
      Wykonany przeze mnie poradnik odnośnie PvP w minecraft. Chyba wiele więcej w tej sprawie powiedzieć nie można.

• Dodaj nową pozycję...