Skocz do zawartości
  • 0
Adrian Ch.

Minecraft by Zyczu - 2 problemy.

Pytanie

Adrian Ch.    0

Siemanko. Jestem tu nowy na tym forum, ale mam nadzieję, że uzyskam pomoc. Wybaczcie też, jeśli w złym dziale napisany wątek.

Otóż sprawa wygląda tak: Używam Minecrafta by Zyczu i nie widzę innych graczy. Właściwie to i tak tylko jednego, bowiem gram jedynie z bratem na serwerze postawionym w sieci LAN. W ogóle się nie widzimy. Ani nicku, ani skina. Co może być tego przyczyną? Zasadniczo da się tak grać, ale sam fakt jest irytujący. Problem ten pojawia się na każdej wersji Minecrafta powyżej 1.7.10. Na 1.7.10 widzimy się bezproblemowo, jednak obaj z bratem chcielibyśmy tak grać na 1.10.2. Zna ktoś jakieś rozwiązanie? 

Drugi problem wynika niejako z pierwszego, bowiem szukając rozwiązania na tę pierwszą łamigłówkę pomyślałem, żeby spróbować odpalić grę w single playerze i udostępnić w sieci LAN. Zrobiłem tak, ale przy próbie dołączenia do gry u brata, a także na laptopie mojego ojca, (pożyczyłem go na czas kombinacji z Minecraftem)  pojawia się coś takiego:

file.html

Ktoś wie, jak temu zaradzić? Dodam, że próbowałem już chyba wszystkiego.

Edytowane przez Adrian Ch.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

2 odpowiedzi na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
Nicku    65

Niestety również posiadałem podobny problem i próbowałem też chyba wszystkiego. Mogę jedynie dołączyć się do drugiego pytania ;c Co do pierwszego pytania to nie mam pojęcia co może być przyczyną, zwykle w takich przypadkach relog działał.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
  • 0
konsultant    1

Być może problem wynika z używania nieoficjalnego launchera, czy macie możliwość spróbować z innym bądź też najlepiej oryginalnym?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi