Skocz do zawartości
GoldMan

Przyjacielski Survival

Rekomendowane odpowiedzi

GoldMan    1

Witam, szukam jednej przyjaznej osoby chętnej do towarzyskiej gry na survivalu. Posiadam małe doświadczenie, gdyż ostatni raz grałem na becie, i po paru latach wróciłem z tęsknoty :P. Na nowo zacząłem od wczoraj, nie mam żadnej ekipy ani znajomego grającego w Minecraft. Posiadam oryginalną grę, lecz nie wymagam posiadania takowej, doświadczenie też jest mi obojętne - co wiemy to nasze, czego nie to się nauczymy, w tym wypadku może być nawet ciekawiej :). Nie obchodzi mnie wiek, wymagam jednak poważnego podejścia do gry, znajomości ortografii i jakiegokolwiek rozumowania, nie szukam osób na jeden dzień do poodwalania! Jeśli znajdzie się jakaś chętna duszyczka, polubimy się i porozumiemy, możemy pomyśleć o serwerze, zapewne prywatny serwer na max 3 osoby, wszystko do omówienia. Jeżeli chodzi o kwestię porozumiewania się mogę zaoferować serwer ts3 tylko dla naszej dyspozycji (jednakże najczęściej nie mogę rozmawiać, to byłaby opcja gdyby czasem jakimś cudem udało mi się znaleźć taki moment w danym dniu :P). Kontaktem jak na razie jest ten temat. Pozdrawiam ! :)

• Lubię to! 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ozi3429    0

Mogę grać, ale dopiero jak kompa zamówię, mniej więcej miesiąc, gdyż na tym sprzęcie co najwyżej mogę na 30 fpsach grać, co jest bardzo uciążliwe. :D 

Możesz pisać GG:45767623. Pozdro.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
SUDANiC    0

Siemanko czy ten survival może być na modach?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wampirlord    0

Siemanko jestem chętny posiadam team speak 3 (ts3) mam mniej więcej 70% doświadczenia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
NDmarian    0

Hej, mogę grać! Dlaczego? Nie zależy mi na jakimś gigantycznym serwerze Mega drop gdzie gra po 64306 ludzi, nie zależy mi na survivalu gdzie gra 468 ludzi i wszyscy niszczą swoje domy/inne budowle... Zależy mi po prostu na klasycznym survivalu gdzie nie będzie więcej niż 10 graczy, zależy mi też na tym żeby nikt nie kradł... Nie niszczył, żeby gracze często grali oraz byli dla siebie po prostu mili :) Mam nadzieje że założymy taki serwer survival, który opisałem :) Kontakt: Możemy dogadać się na PV lub:

Kontakt Steam: NDmarian

GG: 60638983

:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość   
Gość

** Wiadomość wygenerowana automatycznie **

Temat został przeniesiony do archiwum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...