Skocz do zawartości
NDmarian

szukam POMOCY!

Rekomendowane odpowiedzi

NDmarian    0

Hej, gram na wersji 1.6.4 ponieważ mam na nią prywatną paczkę modów własny bardzo rozwinięty swiat pokonanego smoka kresu...

Od niedawna znudziły się mi zwykłe żółte lucky blocki i chciałem wgrać inne np. Spiral Lucky block albo astral lucky block.

Niestety nie znalazłem żadnych tego typu lucky blocków na wersje 1.6.4 !

Pomocy! Znacie jakies Lucky Block podobne do np. Pink lucky block lub astral lucky block?!?!?!

Podajcie nazwę! Przypominam że te lucky blocki muszą być na wersję 1.6.4!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
staswalle    0

Wiesz że te lucky blocki niczym się nie różnią tak? tylko wyglądem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
NDmarian    0
2 godziny temu, staswalle napisał:

Wiesz że te lucky blocki niczym się nie różnią tak? tylko wyglądem.

hehe ty jestes geniusz nie??? Że niby astral lucky block ma taki sam drop jak zwykły lucky block? Osmieszyłes się :thumbsdown:. Zobacz na YouTubie jakie dropy ma np. Astral lucky block albo spiral lucky block...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez quietd4rk_
      Witam!
      Szukam ogarniętej osoby do rozegrania czystego survivala.
      Wymagania:
      -Discord.
      -12+.
      -Dystans do siebie.
      -Osoba musi stosować się do pewnych zasad ustalonych podczas rozgrywki.
      -Aktywność
      -Dobra znajomość trybu jakim jest survival.
      Dziękuje za uwagę!

• Przez HaShySh'U
      SHoNI Craft - Serwer będzie mierzył w tematy gilldi, rpg, średniowiecznych miast z odrobiną fantasy.
      Oczekuję budowniczego, który dobrze się czuje w budownictwie średniowiecznym - mile widziany gotyk.
      Serwer dopiero przygotowuję się do otwarcia, ale jeśli "siądzie" przewidywane są wypłaty dla członków ekipy serwera. 
      Coś o mnie - Pracuję jako informatyk w niewielkiej firmie, już przy początkach minecrafta otwierałem i prowadziłem własne serwerki minecrafta - jedne lepiej, drugie gorzej. Zarzuciłem hobby na parę lat żeby do niego powrócić z impetem - są środki, więcej czasu, wiedzy i cierpliwości do konfigurowania serwera. 
      Sam jestem jedynie technikiem, z budowaniem u mnie kiepsko na tyle, że lobby przy ostatnim otwarciu tworzyłem dwa tygodnie... Zbudowałem fontannę 
      Chętnych proszę o odpowiadanie tutaj / priv / discord Rogaty Brodaty#1905
    • Przez Ulanny
      Witam serdecznie szukam ludzi takich jak technik serwera mc który ogrnia tematy poliginow i tym podobnie, budowniczy który podeślę mi swoje cv (budowle ) na priv 
      Proszę kontaktować się poprzez aplikację Discord Ulanny|#1132
      Wymagania:
      -Mikrofon 
      -Znajomość podstawowych komend jak i zaawansowanych (technik)
      - +15 (po mutacji)
      Oferuje
      -miłą atmosferę 
      -permisje do odpowiedniego stanowiska 
      -serwer 
    • Przez Dante908
      Witam, szukam budowniczego/budowniczych na serwer minecraft skyblock pod wersje 1.12.2 kontakt prywatana wiadomość na forum lub gg:  54671127
    • Przez Skazitelny
      ✫ Nazwa i opis projektu: MyLife.pl - nowo powstający serwer MediumHC, założycielem serwera jest Skazitelny, który w przeszłości miał już styczność z innymi serwerami.
      ✫ Oczekuję: Jedyne czego oczekuję to aktywność i zaangażowanie w swoją pracę - wiek nie jest ważny.
      ✫ Oferuję: 
      ranga na serwerze & discordzie; praca w miłym gronie; w późniejszym czasie większe szanse na dostanie się do administracji; ✫ O mnie: Mam na imię Dawid, mieszkam w Poznaniu a lat mam siedemnaście. Więcej informacji po ewentualnym zapoznaniu. 
      ✫ Kontakt: Zainteresowanych zapraszam na oficjalnego discorda serwera (https://discord.gg/MDXGABS), a następnie do konwersacji w prywatnej wiadomości (nick: Skazitelny).
  • Dodaj nową pozycję...