Skocz do zawartości
NDmarian

szukam POMOCY!

Rekomendowane odpowiedzi

NDmarian    0

Hej, gram na wersji 1.6.4 ponieważ mam na nią prywatną paczkę modów własny bardzo rozwinięty swiat pokonanego smoka kresu...

Od niedawna znudziły się mi zwykłe żółte lucky blocki i chciałem wgrać inne np. Spiral Lucky block albo astral lucky block.

Niestety nie znalazłem żadnych tego typu lucky blocków na wersje 1.6.4 !

Pomocy! Znacie jakies Lucky Block podobne do np. Pink lucky block lub astral lucky block?!?!?!

Podajcie nazwę! Przypominam że te lucky blocki muszą być na wersję 1.6.4!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
staswalle    0

Wiesz że te lucky blocki niczym się nie różnią tak? tylko wyglądem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
NDmarian    0
2 godziny temu, staswalle napisał:

Wiesz że te lucky blocki niczym się nie różnią tak? tylko wyglądem.

hehe ty jestes geniusz nie??? Że niby astral lucky block ma taki sam drop jak zwykły lucky block? Osmieszyłes się :thumbsdown:. Zobacz na YouTubie jakie dropy ma np. Astral lucky block albo spiral lucky block...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez _borowiec_
      Szukam osób które chciały by zostać członkiem administracji. Dostępne stopnie: Technik MC / Grafik / KidMod / Helper / Budowniczy
      Wymagania: 
      Discord oraz sprawny mikrofon
      Duża aktywność poświęcona na nasz serwer
      Znajomość poprawnej polskiej polszczyzny
      Wymagania do pojedynczych rang można zobaczyć pisząc do mnie na Discord. Mój Discord podany na samym dole ogłoszenia.
      Wzór podania oraz co zrobić po wypełnieniu go na serwerowym discord podanym niżej. 
      Serwerowy Discord: https://discord.io/borcraft
      Mój Discord: _borowiec_#2826 

• Przez Dorek123
      Szukam osób do projektu w którym planuję stworzyć turniej w
      Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
    • Przez Jasimi
      Witajcie!
      ---> Poszykujemy kilku osób, które mogły by być Heleperami (pomocnikami) przy tworzeniu mapki przygodowej. Do Waszych zadań należeć będą takie rzeczy jak: wykończenia terenu, drobne budowle, dodatki, drobne szczegóły wizualne. Jeśli jesteś zainteresowany/na to napisz do mnie na Discordzie: Jasimi#3632 lub na nasz oficjalny e-mail: topmapmakers@gmail.com
      ---> W zamian za pomoc Wasze nicki umieścimy w honorowym miejscu na spawnie mapy. Zarys fabuły i wstępny pomysł wraz z podziałem ról są umieszczone na naszej grupie na Discordzie. Serdecznie zapraszamy do współpracy! 😊
    • Przez kokose
      Szukam ludzi którzy kochają survival oraz wyzwania moja ekipa lubi budować wiec tworzymy budowle ładne  i duze szukamy właśnie cb tak cb pisz śmiało!!
      Więcej na pv! 
    • Przez NixonxD
      Witam.   

Nazywam się Piotr, otóż poszukuje ludzi którzy kochają grać w minecrafta a przy tym nie boją się wyzwań i nowych znajomości planuję otwarcie nowego servera     (wersja 1.13.2) wraz z tym poszukuje ochotników do administracji.   Wymagania są niewielkie liczą się chęci i  podstawowe umiejętności władania rangą  do której chcielibyście dołączyć oraz kultura.    Najbardziej zależy mi na osobach które pomogą mi z ekonomią servera oraz budowaniem. Oczywiście za pomoc i lojalność oferuję odpowiednią nagrodę pieniężną    (nie szukam osób które za pomoc np :techniczną  będą chciały wynagrodzenie o wartości połowy wypłaty przeciętnego kowalskiego)Wszelkie dodatkowe informację z chęcią udzielę  po przez e-mail: pipi95@wp.pl lub W prywatnej wiadomości

Do zobaczenia !
  • Dodaj nową pozycję...