Skocz do zawartości
  • 0
MrSzyszkin

Minecraft Filmowa kamera

Pytanie

1 odpowiedź na to pytanie

Rekomendowane odpowiedzi

• 0
mariush    4

Domyślnie jest to wyłączone ale dawniej było pod F8, aby to działało musisz wejść w opcje klawiszy i znaleźć funkcje "Toggle Cinematic Camera" i przypisać do niej klawisz którym chcesz ją aktywować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz na pytanie...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie

• Podobna zawartość

• Przez CubeFilms
      Witajcie.
      Od 6 lat robimy serie fabularne z Minecraft, z mniejszymi lub większymi przerwami stworzyliśmy już 3 serie. Teraz, nauczeni błędami, staramy się cały czas ulepszać swój dorobek.

Pierwsza część filmu, serii fabularnej Minecraft pod tytułem Czarny Szlak jest to opowieść o śmiałku, który porzucił wszystko i ruszył w trasę w nieznaną jaskinię. W czasie swojej podróży będzie musiał pokonać swoje lęki i swoją przeszłość.
      UWAGA! Film przeznaczony jest dla osób powyżej 13 roku życia! Może zawierać elementy nieodpowiednie dla niektórych osób.

Uwaga! Jeżeli ktoś chce pomóc przy produkcji filmów, zapraszam do pisania: fromasz@g.pl . Pamiętajcie, oczekujemy głosu znośnego. Jeżeli nie macie głosu, zawsze dla was się coś znajdzie (np budowa lub obmyślanie)
    • Przez Minecheck
      Cześć witam was wszystkich chciałbym ogłosić, że moja strona z powodu ataku hakerów musiała się przenieść.. Oto link do nowej strony, mam nadzieję, że nas nie ubędzie, filmiki niebawem..

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
    • Przez Plip Games
      Hej! Zapewne większość starszych bywalców mnie zna :)
      Co za zbieg okoliczności wróciłem prawie równo po roku :)

No ale przejdźmy do tego co mnie interesuje, mianowicie co sądzicie o Minecraft Movie?
      Ja osobiście uważam że będzie on w technice 3D i możemy liczyć na film pełen suchych żartów ale także zabawnego humoru!
      W końcu film będzie zrealizowany z pomocą najlepszych fachowców, a także przez Roy'a Lee reżysera ciepło przyjętego "Lego Movie".

Liczę na wasze gorące wypowiedzi (Hot topic :D ) i że może... może dostane minus jeden warn za rozpoczęcie niezwykle popularnego jak i ciekawego tematu!

• Przez jumperdawidzio
      Witajcie! Jestem JumperDawidzio i chciałbym zaprezentować Wam móją wizję i projekt kina. Jest to budowla tworzona na moim prywatnym serverze całkowicie od podstaw bez opierania się na czyjekolwiek projekty. Zapraszam do oglądania i wypowiedzi

https://www.youtube.com/watch?v=gxaGlmLPIZ4

P.S możliwość udostępnienia dokładniejszych planów.
  • Dodaj nową pozycję...