Skocz do zawartości
matrix00095

Szukam ekipy do grania na modach na dedyku

Rekomendowane odpowiedzi

matrix00095    0

witam, mam 14 lat i szukam kilku osób ( max około 20) do grania na moim serwerze dedykowanym na paczce modów,

paczka jest w stylu technicznym ale jak ktoś ma jakieś zachcianki to mody oczywiście można dodać ;)

wymagany skype ( przy 20 osobach raczej postawię serwer ts3 więc on też wymagany)

wiek 12+ ;p ale ważny ogar, ortografia, itp, i znajomość chociaż obsługi craftguida/NEI ;p

niema być nudno ;p

survival

mój nick na skype: matrix00095

Edytowane przez matrix00095

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kasted123    2

Ja z chęcią zagram ale prosiłbym jeśli to nie byłby problem wgrać kilka modów urozmaicających rozgrywkę pod troszkę innym względem niż technicznym np.

Props mod , biblio craft oraz parę modów na nowe moby . Zaproś mnie proszę na skype kasted.pl  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość   
Gość

** Wiadomość wygenerowana automatycznie **

Temat został przeniesiony do archiwum.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez zrdzn
      Witam! Otóż szukam budowniczego na serwer (jak zapewne można to zauważyć po tytule). Serwer o którym mowa to tryb RPG, będą się tam znajdować takie rzeczy jak:
      różne zadania coś w rodzaju królestw rozwijanie postaci (zdolności etc.) różnorodne miasta i wiele innych A więc szukam budowniczego który by właśnie zbudował jakieś miasteczka oraz spawna, styl raczej średniowieczny, deadline nieokreślony ale raczej mniej niż 3-4 miesiące, najlepiej żeby budowniczy miał jakieś portfolio, no a cena, najlepiej za free xD Ale to już wedle ustalenia.

Kontakt:
      Discord: zrdzn#2025 E-Mail: zrdzn9@gmail.com Prywatna wiadomość na tym forum
    • Przez towncraftpl
      Dzień dobry,
          Poszukujemy osób na stanowisko administratora oraz budowniczego na nasz nowy serwer TownCraft.
      Opis serwera:
          Serwer działa od 04.07.2019r. Zdążyliśmy zająć się permitami, pluginami ułatwiającymi budowanie itp.
      Sama mapa będzie podzielona na kontynenty. Część osad oraz wiosek będzie już wybudowana z działającą ekonomią, a pozostałe będą możliwe do stworzenia przez innych graczy.
          Ze względu na plany budowy osad, wiosek oraz frakcji będziemy silnie potrzebować osób z pomysłami na projekty budowli oraz zdolnościami wdrażania takowych projektów w życie.

Wymagania na stanowisko budowniczego:
      Zdolność analitycznego i krytycznego myślenia Otwarty umysł na innowacje     Rozmiary mapy będą oznaczały wielu graczy skupionych na stosunkowo odległych od siebie obszarach, co za tym idzie administracja jest niezbędna w utrzymaniu porządku w relacjach wśród społeczności oraz monitorowała wszelkie nieprawidłowości w trakcie rozgrywki pod kątem działania pluginów itp. 
          Wymagania na stanowisko administratora:
      Tworzenie raportów uwag Niekonieczna lecz pożądana znajomość obsługi komend WorldGuard typu /stopfire, /stoplag Otwartość w wyrażaniu zdania, gdyż wszystkie uwagi to cenne informacje pomagające ulepszać nasz serwer     Pragniemy by serwer był profesjonalny lecz gramy z pasji i dla zabawy, i to samo jesteśmy w stanie zaoferować w zamian.
      Osoby zainteresowane prosimy o kontakt mailowy:
      towncraftpl@gmail.com
      Pozdrawiamy gorąco
      Zespół TownCraft

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.
    • Przez pannguss
      Tworze serwer SkyBlock Minecraft i potrzebuje do niego ładnie ogarniętego Discorda dla Serwera.
      Więc poszukuje osoby która stworzy mi Serwer/Kanał na Discord ,i trochę mi go wytłumaczy,co chciałbym itp napisze jak już znajdę chętną osobę.
      Nie muszę mówić że jeśli ktoś mi to  ogarnie w zamian mogę się odwdzięczyć w taki sposób: 

- Zareklamować jego usługi na fanpage
      - Foucher do wydania na serwerze kwota do uzgodnienia

W zgłoszeniu prosze o:
      1.Kilka słów o sobie(wiek,doświadczenie)
      2.Nick Minecraft
      3 Nick Discord

Kontakt
      --->e-mail: prop.wspolpraca@wp.pl
      --->discord: pannguss#8071
    • Przez pannguss
      Poszukuje ludzi do ekipy na stworzenie serwera minecraft na dużą skale.
      Szukam ludzi z doświadczeniem oraz chęcią tworzenia.
      Poszukuje osób które znają się na tworzeniu od strony technicznej.
      Chodzi mi o Technika który również byłby współwłaścicielem, ogarniałby na
      starcie , a wraz z rozwojem zastąpić jego miejsce technika
      nowymi osobami do ekipy a on sam zostałby  współwłaścicielem 
      i razem rozwijalibyśmy ekipę jak i cały serwer  

Kogo szukam?
      Osoby która chciała by stworzyć serwer i go rozwijać. Wszelkie zarobi z serwera początkowo na rozwój serwera by stał się rozpoznawalnym ogromnym serwerem.

Planuje zacząć od małego serwera SkyBlock 40 slot na początek.
      Mam sporo nowości które razem z współwłaścicielem
      bym wdrożył.Po czym powiększyć sloty i dodawać
      kolejne tryby by serwer się w jak najszybszy sposób rozwijał.
      To tak w dużym skrócie 

Chętnych zapraszam do kontaktu: 
      koncikdlagamera@wp.pl
      nie oczekuje oficjalnego e-maila typu wiek, doswiadczenie itp.
      tylko zwykłej wiadomości o chęci współpracy pogadamy i zobaczymy czy sb odpowiadamy 
  • Dodaj nową pozycję...