Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link. Wcześniej utrudniał gre :)"> Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link. Wcześniej utrudniał gre :)"> Skocz do zawartości
sarahanneyu

Skarga na kilofplkilof

Rekomendowane odpowiedzi

kowaliki    0

O JA CIE ON PRZEKLNOL NIE MORZLIWE NO POPROSTU TRAGEDIA IDZIEM ZGLOSIC TO DO SLUZP SPECJALNYH JAK NA DZIECI MAJNKRAFTA PRZYSTALO

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Punisher212    1

O JA CIE ON PRZEKLNOL NIE MORZLIWE NO POPROSTU TRAGEDIA IDZIEM ZGLOSIC TO DO SLUZP SPECJALNYH JAK NA DZIECI MAJNKRAFTA PRZYSTALO

Jak już chcesz się z kogoś nabijać to naucz się ortografii i ogarnij capsa. 

A co do sprawy to jak server wróci online to zrobię co trzeba.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kowaliki    0

Jak już chcesz się z kogoś nabijać to naucz się ortografii i ogarnij capsa. 

A co do sprawy to jak server wróci online to zrobię co trzeba.

tak specjalnie napisałem dzieciaczku :)

bo jesteście głąby i podczas udostępniania tego komentarza chciałem pokazać jaki jest poziom założyciela tego tematu.

ból dupy co?

Edytowane przez kowaliki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kowaliki    0

Tutaj nie chodzi o przekleństwa, a o ubliżanie "dzieciaczku"

bo jesteście bandą kretynów z bandą dzieciaków,którzy grają i tworzą właśnie takie tematy.

co do miejscowości "puknijmniestan" to jesteś bardzo pomysłowy dzieciaczku.

Bo jestem dzieciakiem, który nie rozumie że niektórym takie zachowanie może przeszkadzać.

Tak ta wiadomość powinna wyglądać ;) Za ubliżanie użytkownikom otrzymujesz instant warna +2 i bana na 7 dni, gratuluję! //Mati

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
radyjko    176

bo jesteście bandą kretynów z bandą dzieciaków,którzy grają i tworzą właśnie takie tematy.

co do miejscowości "puknijmniestan" to jesteś bardzo pomysłowy dzieciaczku.

Powiedz mi tylko co moja lokalizacja ma do tematu?

Na screenach wyraźnie widać że użytkownik kilofplkilof obrażał innych graczy i wiek czy mentalność osoby która zgłasza to na forum nie ma znaczenia jeżeli regulamin został złamany. W ten sam sposób ja poczułem się dotknięty tym co ty napisałeś, z kontekstu wynika że obraziłeś wszystkich graczy FB i/lub forum, tym samym i ty złamałeś regulamin.

Jak ci się coś nie podoba, a sprawa i tak cię nie dotyczy to po co wgl piszesz? Po to żeby pokazać jaki to "dorosły" jesteś?

Ps, gratuluję :3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...