Skocz do zawartości
AngerGod

Witam wszystkich zgromadzonych :)

Rekomendowane odpowiedzi

AngerGod    7

Cześć, z tej strony AngerGod (wolna fraza od Anger of God  tj. "Gniew Boga"). Od paru dni możecie mnie spotkać na serwerze FreeBuild na którym dotychczas wybudowałem jedynie swoją skromną posesję. Gram tam jako Cmok19, ponieważ ukochani programiści naszej gry nadal nie zaimplementowali możliwości zmiany nicku :) (Made my day! Napewno o tym nie wiedzieliście c'nie ;D?). Interesuję się grafiką komputerową, szkicuję.

Moja przyszłość z grą Minecraft związana jest z grupą FyreUK, byłem w oddziale zajmującym się tworzeniem timelapsów z tej właśnie gry, nie będę rozpowiadać się na ten temat ponieważ wielu z was zetknęło się już z tą twórczością. Budowałem także mapy survival games dla serwerów na których namiętnie grali później polscy "minecrafterzy" z youtube'a :).

Jak na razie to wszystko o mnie, jeżeli macie jakieś pytania, proszę je śmiało zadawać :)

PS. Niestety spóźniłem się na rekrutację na moderatora. Mam nadzieję że będzie mi dane jeszcze kiedyś napisać podanie :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Elros    133

!!!

Jesteś gwiazdom!!! Daj mji prosze autograw. Wyźlem ci adres, a ty pszyślesz mi kartkię z autograwem pocztom.

Zawsze chciauem posnadź kogoś z FayerUK, budujecie super budofle i mapy. Zazdroszcze wam dostatniego życia i fejmu w jakim się puawicie.

A co do jutuberuf, to najlepszy jest SKKF!!!

Pozdrawiam,

Elros En Christo to Theo pistos basileus kai autokrator Rhomaion

Edytowane przez Elros

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AngerGod    7

Elors iście oryginalne przyjęcie ;p I nie jestem już gfiastom bo już z nimi nie współpracuję :< ale dziękuję! Ten autograf to pocztą czy elektronicznie ;D?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Monualen    108

Hej!

Sam narysowałeś/naszkicowałeś swój avatar?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
AngerGod    7

Tak jest :) Naszkicowałem go sam, znaczy szkic to złe sformułowanie, kolekcjonowałem wypisane flamastry ze szkoły :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...