Skocz do zawartości
Cytruuus

Brak możliwości korzystania z shoutboxu

Rekomendowane odpowiedzi

Cytruuus    9

Witam, jakiś czas temu zarejestrowałem się na tym forum i nie mogę pisać na shoutboxie. Próbowałem już wszystkiego, nawet posunąłem się do formatu komputera.. niestety, to również nie pomogło. Liczę na szybką pomoc, inaczej będę musiał zostawić negatywną opinie o was. 

Ps. mam nadzieję, że dział jest dobry.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
radyjko    176

Możesz nagrać krótki film w którym próbujesz wpisać coś w Sb? Skoro próbowałeś zrobić format, to nie będzie raczej problem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytruuus    9

Możesz nagrać krótki film w którym próbujesz wpisać coś w Sb? Skoro próbowałeś zrobić format, to nie będzie raczej problem

Niestety, nie stać mnie na program do nagrywania. Mogę jedynie robić screeny.

Nie słuchaj  #up

spróbuj zalogować się na nowe konto z przynajmniej 'murshtin' w nicku .Ja tak zrobiłem i mi działą pisanie nac zacie

Jeśli pomogłem daj lajka to nic niekosztuje --------------========================================================================|

|

\/

Słyszałem, że za multikonta są bany.. a wolałbym go uniknąć. Like za chęci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
radyjko    176

*Patrzy na Screen* ... *Patrzy na shoutbox* ... *Znowu na screen* ... *Znowu na shoutbox*

A próbowałeś na stronie shoutboxa? (Pasek na samej górze, piąty przycisk od lewej)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
KristoforoH    65

Może masz jakieś oprogramowanie do blokowania reklam które blokuje skrypt SB, np. NoScript? Jeśli to nie to, to może spróbuj włączyć domyślną skórkę IP.Board. A jeśli chodzi o tworzenie sekwencji wideo to istnieją darmowe aplikacje, wystarczy poszukać.

Edytowane przez KristoforoH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Serek    221

5.2 Dostęp do Shoutboxa przyznawany jest automatycznie po napisaniu dziesięciu poprawnych postów na forum.

Polecam i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PablooS    42
Ale i tak najbardziej myli napis na górze SB :D
Ten o TS'ie.
Ale jak napisał Serek - musisz mieć odpowiednią ilość postów. Co do forum może mieć format komputera?
Działania niektórych użytkowników, aż mnie dobija czasem :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytruuus    9

Polecam i pozdrawiam.

Mam już 10 postów od wczoraj i nic, polecam i pozdrawiam szanowną moderacje.

Edytowane przez Cytruuus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Cytruuus    9

Trzeba mieć prawodopobnie 20. Jak nabijesz i będzie działało to napisz, a jak nie to też pewnie napiszesz :)

Są użytkownicy, którzy pisali na sb mając po 1 poście. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
matiyarosz    199

Są użytkownicy, którzy pisali na sb mając po 1 poście. 

Nope

Przenoszę do odpowiedniego działu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
matiyarosz    199

To co jest napisane w regulaminie jest teoretycznie błędne, musisz napisać 20 zatwierdzonych postów aby otrzymać dostęp do shoutboxa jako "początkujący" lub poczekać aż minie 7 dni od rejestracji konta i wtedy automatycznie otrzymasz awans z "początkującego" na "użyszko... użytkownika". 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...