Skocz do zawartości
bytheblade666

Time to log back in...

Rekomendowane odpowiedzi

Serwus. Z góry przepraszam, że piszę w tym dziale. Kao z tej strony. Nie wiem, czy ktokolwiek z was mnie kojarzy, bądź pamięta, ale mam nadzieję, że mi pomożecie. Chciałem powrócić do Minecrafta. Po roku i 3 miesiącach zwracam się do was z prośbą odbanowania konta "KaoPL" na forum. Nie wiem, czy ze względu na okoliczności, czas i ludzi jest to możliwe, ale o to proszę. Chcę być tutaj aktywny tak jak kiedyś.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
guciokonda    171

O ile mnie pamięć nie zwodzi to sprzedałeś swoje minecraftowe konto, racja? Jeśli tak to odbanowanie Twojego dawnego konta jest w sumie nie do końca fair w stosunku do osoby, która nabyła Twoje konto w mc. Skoro chcesz się udzielać-ok, fajnie, że wróciłeś. Ale może warto zacząć od nowa, hm? Oczywiście to jedynie moje zdanie.
No i... witam ponownie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Monualen    108

Równie dobrze za nieuczciwe dla osoby, która kupiła konto można uznać to, że jego nick jest zbanowany na MC.PL .

@Down: Mialem na mysli forum D: . Gość sprawdzi sobie forum a tu *boom*! Jego nick jest zbanowany!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Chormon    136

@up Kao ma mbana?

Kurde, z jednej strony jak sprzedałeś to konto MC, to głupio by było, jakby nagle okazało się, że na forum jest jeden KaoPL, a na serwie drugi (jakie są na to szanse), ale z drugiej dla większości Kao i tak jest tyko jeden.

Co do UB, to jestem za, ale z powiedzmy połową ostrzeżeń na starcie ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PyroTeknicx    168
Heyka. Nie będę powtarzał słów napisanych przez osoby wyżej. Jezeli chodzi o kwestię ub to luzik, według mnie (prawie) każdy zasluguje na drugą szansę. Co do połowy ostrzeżeń na start to bym się nie zgodził, aczkolwiek możemy dać Tobię bonusik w postaci XP x2 (ostrzeżenia). Zrobisz coś nie stosownego zamiast jednego otrzymasz dwa ostrzeżenia. To jest moja propozycja. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Konto sprzedałem, jednak osoba, która je dostała okazała się być, że tak to ujmę, niekompetentna i po dostaniu konta wyśmiała mnie po czym usunęła ze znajomych na Skype. Konto zabrałem z powrotem. Chcąc uniknąć tej sytuacji, dałem je kuzynowi i miałem święty spokój. W końcu on też odszedł od MC i dał mi to konto z powrotem. Usunąłem je. Po prostu. Na stronie Mojangu była taka opcja. Teraz tego żałuję, ale zrobiłem to, bo uznałem, że do tej gry nie powrócę, a tu proszę ._.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chyba nie do końca usunięte (chyba, że wykupiłeś nowe):

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Nie wykupiłem nowego. Wiem tyle, że zanim je usunąłem dostałem pytanie, że tego nie da się cofnąć i że nie będę mógł się już więcej zalogować ._.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A próbowałeś? :)

Tak, nie da się zalogować. Po prostu nie wykrywa tego, jakby nie istniało. Ale po co my o tym dyskutujemy, było, minęło .-.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fillos    5

tak. btw, jaki jest sens usuwać konto premium, za które zapłaciłeś pewnie z własnych pieniędzy i może być aktywne cały czas :|

Minecraft to taka gra, do której się wraca, chociaż na 2 dni, ale za to często :3

Edytowane przez Fillos

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
radyjko    176

tak. btw, jaki jest sens usuwać konto premium, za które zapłaciłeś pewnie z własnych pieniędzy i może być aktywne cały czas :|

Minecraft to taka gra, do której się wraca, chociaż na 2 dni, ale za to często :3

Są tacy którzy nie wracają

[spoiler]Ale tacy nigdy nie odchodzili :D[/spoiler]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Podobna zawartość

• Przez Kaostfu
      Witajcie. Z góry przepraszam, że pisze w tym dziale, ale nie wiedziałem, gdzie to napisać. Chciałbym oddać konto "KaoPL" osobie, która chciałaby grać w Minecrafta w wersji premium, ale nie może, ze względu na to, że nie ma pieniędzy / nie ma jak kupić. Zupełnie za darmo. Nie gram już w tą grę, a wiem, że na pewno ktoś marzy o premium, ale nie ma jak je zdobyć. Kto chętny - PW :)

• Dodaj nową pozycję...