Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link. Wymagania FIFY15 sa mocno pogladowe wiec moga siegac w dol, dobrze by bylo zeby ten laptop mial procesor i3 badz i5 o taktowaniu minimum 2200/2300MHZ, z 1GB karty graficznej oraz 3/4GB r..."> Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link. Wymagania FIFY15 sa mocno pogladowe wiec moga siegac w dol, dobrze by bylo zeby ten laptop mial procesor i3 badz i5 o taktowaniu minimum 2200/2300MHZ, z 1GB karty graficznej oraz 3/4GB r..."> Skocz do zawartości
Gość baserone

JAKI UZYWANY LAPTOP DO FIFY15?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość baserone   
Gość baserone

Macie jakies pomysly, na laptopa do FIFY 15?

Budzet:1000zl

Obecna propozycja:

Zaloguj lub zarejestruj się aby zobaczyć ten link.

Wymagania FIFY15 sa mocno pogladowe wiec moga siegac w dol, dobrze by bylo zeby ten laptop mial procesor i3 badz i5 o taktowaniu minimum 2200/2300MHZ, z 1GB karty graficznej oraz 3/4GB ramu, ew. procesor CORE2DUO reszta wymagan taka sama :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Redux    168

Dlaczego nie weźmiesz desktopa do gry? Kupowanie lapka do gier za 1000zł to raczej mierny pomysł, nawet jeżeli uwzględniasz egzemplarze używane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość baserone   
Gość baserone

Potrzebuje jakis tam mobilny komputer, poza tym nie chce i nie mam NA TO kasy aby inewstowac w monitor,klawe,sluchawki itd. Moze cos znajde z tych laptopow :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Redux    168

Cóż, jeżeli chodzi o dobór laptopa to nie jestem na tyle zorientowany lecz z tą inwestycją trochę przesadzasz - za 1000zł można kupić w miarę dobry używany komputer wliczając komponenty ala monitor (który potrafi faktycznie kosztować), klawiatura i mysz (nie musisz przecież brać sprzętu Razera, wystarczy zestaw za 80zł).

Skoro chcesz komputer do gier to przemyśl to jeszcze ;) Dozbieraj trochę więcej pieniędzy i wyjdziesz na tym lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ClassAxion    57

Moim zdaniem laptopy nie nadają się do gier chociażby ze względu na komfort, na Laptopie masz malutką klawiaturkę, którą masz "przymocowaną" do monitora a kupno zew. klawiatury i myszki to też koszt. ~150zł. Laptopy nadają się do operacji mobilnych, biuro itp.

PS. Twoja propozycja z Allegro mnie rozwaliła (setup): "Core i5 M430 2x2270MHz 4096MB 300GB" 2,2GHz na 4GB ram? :d W dodatku grafika to ATI czyli też coś co się zbytnio do gier nie nadaje (miałem z nią problemy)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość baserone   
Gość baserone

Jakies pomysly na stacjonarke 1600zl? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Redux    168

Zapomniałeś o reszcie części:

Wraz z zestawem klawiatura+mysz i z monitorem (posiada wbudowane głośniki). Jeżeli dostępne w Internecie wymagania są oficjalne to komputer w tej cenie może nie wystarczyć (procesor wymięknie), w tym wypadku dobry rozwiązaniem może być kupno używanego komputera. Sugeruję zakup tego pieca

oraz dokupienie monitora, klawiatury i myszy (ostatnie dwie możesz wziąć tańsze), chociażby z mojego zestawu. Jak wynegocjujesz cenę to zmieścisz się w okolicach 1600 złotych.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bartexerBX    11

Jeśli chodzi o sam sprzęt to można samemu złożyć i zapłacić za kupno części do średniego komputera 500 zł. Na tyle wyceniono mój sprzęt (nie licząc dysków i sprzętu zewnętrznego). Na morele nie zawsze jest taniej. Na Allegro jest taniej i jeśli nie jesteś naiwny to nie natrafisz na oszustów. Dużo ludzi pisze że na allegro nie warto kupować bo oszukują a tak naprawdę kupują u sprzedawców który są nowi/mają złą reputację. Jeśli nie chcesz z Allegro to można poszukać na giełdach/innych stronach internetowych bo na takich jak morele może być drożej (ponieważ dużo ludzi kupuje i ma zaufanie co pozwala na sprzedaż tych samych produktów za wyższą cenę).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...